banner333

banner309

Şiran Kaymakamı Ziyaretlere Devam Ediyor

Şiran Kaymakamı Osman Oğuz EKŞİ ve beraberindekiler ilçe pazar esnafını ziyaret etti.

Şiran 20.11.2018, 10:29
Şiran Kaymakamı Ziyaretlere Devam Ediyor
banner400


Şiran Kaymakamı Osman Oğuz EKŞİ ve beraberindekiler ilçe pazar esnafını ziyaret etti.
İlçe Perşembe günleri kurulan pazar yerinde pazarcıları ziyaret eden Kaymakam Ekşi, pazarcılar ve vatandaşlar ile sohbet ederek denetimlerde bulundu.  
Samimi bir havada geçekleşen ziyarette Kaymakam EKŞİ, “ Her zaman vatandaşlarımızın ve pazarcılarımızın  yanındayız. Sorunlarının çözümü için elimizden geleni yapmaktan mutlu oluruz. Hepinize bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.  Pazarcı esnafı ve vatandaşlar Kaymakam EKŞİ’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, “ Bizleri ziyaret ederek istek ve sorunlarımızı dinledikleri için Kaymakamımıza teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyoruz ”dediler.

Kaymakam EKŞİ daha sonra hem kurumları tanımak hem de iade-i ziyaret kapsamında ziyaretlerine devam etti. Şiran Devlet Hastanesi, Halk Eğitim Müdürlüğü ve Orman İşletme Şefliğini ziyaret eden Kaymakam Ekşi, çalışanların odalarını tek tek dolaşarak yerinde denetledi ve kolaylıklar diledi. İşlemlerini yaptırmak üzere gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Kaymakam Ekşi, işlemlerinin yapılması sırasında herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadıklarını sordu ve onların talep ve dileklerini dinledi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 14 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49