banner333

banner309

Yıldırım Gömleksiz Gümüşhanelilerden destek bekliyor

Gümüşhaneli bir isim daha sanat camiasında emin adımlarla ilerliyor. TV8’de Acun Medya tarafından yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ programında yarışan Gümüşhaneli Sanatçı Yıldırım Gömleksiz Hadise, Athena Gökhan, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’nin jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın ilk turunu geçti.

Kültür Sanat 19.10.2017, 01:26
Yıldırım Gömleksiz Gümüşhanelilerden destek bekliyor
banner400

Gümüşhaneli yetenek Yıldırım Gömleksiz, ilk tur sonrası Hadise’nin takımında yer aldı.
Daha önce yine Acun Medya tarafından aynı kanalda yayınlanan Rısıng Star programında boy gösteren Gömleksiz, O Ses Türkiye programında yer alması için teklifin aynı yapım şirketi tarafından kendisine teklif edildiğini belirtti. Gömleksiz, bu durumu kendine has yorumu ve sesine aynı zamanda yeteneğine bağladığını iddia etti.
 

Gömleksiz Gümüşhane’nin Torul İlçesine nüfusuna kayıtlı olduğunu ifade ederken Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi Klasik Batı Müziği Bölümü’nden mezun olduğunu söyledi. Başarılı isim,  tercih ettiği THM ile yarışma da yer aldığını kaydetti. Yıldırım Gömleksiz ayrıca Kocaeli ve İstanbul sahnelerinde de yer alıyor. Evli ve biri bir aylık diğeri 2.5 yaşında iki erkek çocuğu bulunan Yıldırım Gömleksiz, kendisini çok yakından tanıyan hemşerileri Gümüşhanelilerden maddi ve manevi destek bekliyor. Sanatçı Yıldırım Gömleksiz’in yarışma ile ilgili you tube’de yer alan görüntüleri ise 120 binin üzerinde izlendi.

Yorumlar (1)
hasan 7 yıl önce
gümüşhane merkezden olsa her destegi alırdı ama torullu vey ilçelerdense yardımd egil köstek alırsın ,,,
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50