banner333

banner309

Köse Esnaf ve Sanatkarlarına Hizmet Etmek İçin Adayım

Köse 14.12.2021, 09:19
Köse Esnaf ve Sanatkarlarına Hizmet Etmek İçin Adayım
banner400

Yaklaşmakta olan Köse ilçesi esnaf ve sanatkarları Odasının sesi olmak adına başkan adaylığımı açıklıyorum diyen Adem Kazancı “Hayata Geçireceğimiz Projelerimiz var olduğu ifadesinde bulundu.

Kazancı;  açıklamasının devamında Esnaf bizim değil biz onların ayağına gideceğiz.

 Odamızın ve mesleğimizin en iyi yerlere taşınmadığı kanaatine vardım. Yapmak istediğim plan ve projeleri hayata geçirmek için aday oldum. Ayrıca sadece secim zamanlarında değil her zaman yanınızda olduğumu belirtmek isterim.

Bu yüzden yeni oluşturacağımız Yönetim Kurulumumuzla bir araya gelerek meslektaşlarımızın sorunlarını yerinde ve zamanında tespit edip çözüm bulacağız.  Mesleğimizin saygınlığını en iyi yerlere taşıyacağımızı, yola çıktığımız arkadaşlarımızla beraber amaç ediniyoruz.

En yakın zamanda yol haritamızı sizlerle birlikte belirleyerek sürekli iletişim halinde olacağız. En önemlisi her zaman Köse ilçesinde ek işimiz değil tek işimiz olacak olan odamızı üyelerimiz ve Köse halkı olarak en üst seviyelere getirebilmek için canla başla mücadele edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Yola çıktığımız arkadaşlarımızla oturup konuşuyoruz esnafımız ne istiyor? Biz bütün gücümüzle bütün hizmetimizi esnafımıza vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Her zaman üyelerimizin yanında olan birlik ve beraberliğimizi sağlamak bir güç olabilmek adına bu yola cıktık, ayrıştıran değil birleştiren olacağız. Uzun yıllar aktif olarak hizmet ettiğim esnaf ve sanatkârın sıkıntılarını çok iyi biliyor ve bu sıkıntıları asgariye indirmek adına cıkmış olduğum bu yolda odamıza kayıtlı olan üyelerimizin desteklerine talibim.    

2022 yılında gerçekleşecek olan genel kurulumuzun başta odamıza, üst kuruluşlarımıza ve esnafımıza hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

Kaynak: https://gumushaneekspres.com

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52