banner333

banner309

Kelkit Bulak Köyü Derneği Açılışı Yapıldı.

Gümüşhane İli Kelkit İlçesi Bulak Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ‘nin açılışında yoğun protokol katılımı gerçekleşti.

Kelkit 01.02.2017, 19:47
Kelkit  Bulak Köyü Derneği Açılışı Yapıldı.
banner400

Gümüşhane İli Kelkit İlçesi Bulak Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ‘nin açılışında yoğun protokol katılımı gerçekleşti.

Gümüşhane  Kelkit İlçesi Bulak Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa Demir ve Bulak Köyü Muhtarı Ertuğrul Demir’in  ev sahipliğinde yapılan açılışa, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Çimen, Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Şenol Ata, Sultanbeyli Gümüşhaneliler  ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Abdulkerim Yıldız, Belediye Meclis üyeleri, Köy Dernek Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Mustafa Demir ve Bulak Köyü Muhtarı Ertuğrul Demir konuşmalarında , güzel işlere imza atacaklarını kaydetti ve derneğin Tüm vatandaşlara ve Bulak Köyü halkına hayırlara vesile olmasını, tüm bulak köyü kütüğünde olan hemşerilerimizin Derneğe ziyarette bulunmalarını temenni ettiler.

“NEREDE HAYIRLI HİZMET VARSA ONUN YANINDA OLMALIYIZ”

Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Çimen Sayfamıza Yaptığı Konuşmada, Sultanbeyli’de sosyal hayatın çok güçlü olduğunu vurguladı. Başkan Çimen, konuşmasına şu şekilde devam etti;
Tabi başarılarında sıkıntılarında destek olmak lazım, Bizde Sultanbeyli’de nerde hayırlı hizmet varsa onun yanında olmanın gayreti içerisindeyiz. “ dedi.

Sancak tepe Sultanbeyli Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Şenol Ata, derneğin kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür ederek, Derneklerin hayır ve hasenat işlerinin bolca yapıldığını bu dernekte de hayırlı işlere yapacaklarına inandıklarını dile getirdiler.

Bu konuşmaların ardından dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesilerek açılışa katılan misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: Kelkit Haber Tv
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Mayıs 2024
İmsak 03:03
Güneş 04:52
Öğle 12:24
İkindi 16:20
Akşam 19:46
Yatsı 21:27