banner333

banner309

Projet Mimarlık, Mühendislik Esenyurt’ta Hizmet Vermeye Başladı.

Projet Mimarlık, Mühendislik Esenyurt’ta Hizmet Vermeye Başladı.

İş Dünyası 05.03.2016, 20:15 05.03.2016, 20:17
Projet Mimarlık, Mühendislik Esenyurt’ta Hizmet Vermeye Başladı.
banner400

Projet Mimarlık ve Mühendislik Ofisi Sahibi Gümüşhaneli hemşerimiz Ahmet Muhammed Yılmaz Haber 29’a yaptığı açıklamada;

Saygıdeğer hemşerilerim.;

Sürekli değişim içerisinde olan ve ışık hızında ilerleyen teknoloji çağının içerisindeki ileri detayları  ve yapmış olduğu çalışmaları estetik, stratejik, kullanım, sunum gibi  başarılarını her zaman sağlamcılık, güvenilir kadrosuyla sizlere hizmet vermeye adım atmış, PROJET MİMARLIK MÜHENDİSLİK saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Gelişen teknoloji kapsamında, sektörümüzün ülkemize ve dünyaya kazandırmış olduğu maddi, manevi, görsel, sağlamcılık ve başarı adı altındaki pozitif adımlara, biz PROJET  MİMARLIK MÜHENDİSLİK  olarak sektörümüzün mimarlık ve mühendislik dalları alanında sizlere kaliteli, güvenilir, temiz ve hızlı hizmet sunmak için geniş kadromuzu bir çatı altında toplayıp çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Genç, dinamik ve girişimci mimar, mühendis kadromuzla her zaman geleceğe dair yeni, estetik, teknolojik, insanların ferah ve modern yaşamına ışık tutacak projelerimizle hizmetimizde dinamik ve sağlamlığı göstermekte sınır tanımıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda ise sektör dallarında mimari, statik elektrik, mekanik projelerle sizlere ütopyanıza ışık tutacak projelerimizin kapısını açıyoruz. Bu çalışmalarımızın dışında görsel ve mimari çalışmalarımızın sağlamlığını asla unutmadan şirket bünyemizde bulunan yalıtımın özü sloganı ile ÖZÜM YAPI olarak projelerimizin ömrünü daha ileri nesillere taşımak için su izolasyonu ve  endüstriyel zemin kaplamaları alanındaki çalışmalarımızı  yaparak  ileri teknolojik yapı malzemeleri ile uygulayıp kaliteden asla ödün vermemek şartıyla garantisini verdiğimiz her çalışmamızın altına imzamızı atıyoruz. Merkezimiz İstanbul ili Esenyurt ilçesinde bulunmakla olup, İstanbul’daki tüm bölgelere hizmet vermekteyiz.

Herşeyden öte, ülkesini, milletini, sektörünü, mesleğini seven, sizlere JET hızında gözünüzü ve gönlünüzü hoşnut edecek projelerimizle genç mimar mühendis kadromuz adına PROJET MİMARLIK MÜHENDİSLİK yönetim kurulu başkanı olarak saygı ve selamlarımı sunuyorum.

 

Ahmet Muhammed YILMAZ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:29
Akşam 20:04
Yatsı 21:53