banner333

banner309

Gururumuz Hüsnü Sarı

Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hemşerimiz Hüsnü Sarı, kick boksta dünya şampiyonu oldu.

Gurbet 21.03.2013, 01:23
Gururumuz Hüsnü Sarı
banner400
 Geçen yıl Trabzon'da düzenlenen Gençler Büyükler K-1 Low Kick Light Contact Turnuvası'nda Türkiye birinciliğini elde eden milli sporcu Hüsnü Sarı, bu yıl da Ankara'da düzenlenen Dünya Vandetta Kick Boks Şampiyonası'nda dünya şampiyonluğu kemerini ülkemize kazandırdı.

Milli sporcu Hüsnü Sarı'ya, Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde düzenlenen kutlama töreniyle hastane yönetimi tarafından hazırlanan teşekkür belgesi takdim edildi. Sarı, "Fizik tedavi veri elemanı olarak çalışıyorum. Hastanede bulunan hocalarım sayesinde şampiyonluk kemerine sahip oldum. Önümdeki müsabakalarda da bu kemeri koruyacağıma inanıyorum. İşime devam etmek istiyorum ama Bursa'nın havası antrenman yapmam için uygun olmadığı için Şanlıurfa ve çevre illerde kondisyon çalışmalarım olacak. Antrenman programım neyi gerektiriyorsa o şekilde çalışmalarıma devam edeceğim" dedi.

Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Karadağ ise, "Hüsnü Sarı ile aynı hastanede çalışmaktan gurur duyuyorum. Kendisi çok çalışkan ve gayretli. Yoğun antrenman çalışmaları arasında hastanedeki görevini ihmal etmiyor. Antrenmandan sonra hastaneye koşarak buradaki görevine devam ediyor. Çalışkanlığı ile gurur kaynağı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Diğer çalışma arkadaşlarına örnek oldu. Birçok çalışan işini aksatırken Hüsnü asla görevini aksatmamıştır. Kendisi örnek insan ve sporcudur" diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:48