banner333

banner309

Gümüşhane Belediyesi'nden Memurlarına Müjde: Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Gümüşhane Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında bir süredir devam eden Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) görüşmeleri sona erdi.

Gündem 09.02.2024, 14:44
Gümüşhane Belediyesi'nden Memurlarına Müjde: Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
banner400

İmzalanan 2024-2025 Yılını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi ile Gümüşhane Belediyesi bünyesinde çalışan patenti ve kazanımı BEM-BİR-SEN'e ait olan memurların mali ve sosyal haklarında önemli kazanımlar elde edildi.

Sözleşme Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, BEM-BİR-SEN Gümüşhane İl Başkanı Derviş Demir, Belediye Meclis üyeleri ve memurların katılımıyla Başkanlık Makamında imzalandı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Ercan Çimen, “10 Yıllık görev süremizde olduğu gibi memurlarımızın ve işçi kardeşlerimizin emeklerinin karşılığını verirken, veren el alan elden daima iyidir anlayışıyla hareket ediyoruz. Memurlarımızın mutluluğunun, refahının otomatik olarak işe de yansıdığını biliyoruz. Bu manada bu seneden itibaren yapacağımız ücret iyileştirmesi veya sosyal denge tazminatı ödemesinin memurlarımızın mutluluğuna katkı sağlayacağını,ailesiyle, çocuklarıyla birlikte daha mutlu olan personelimizin de çalışırken çok daha kaliteli bir şekilde hizmet vereceğini görüyoruz, biliyoruz ve buna inanıyoruz. Bütün personelimize bu yeni sözleşme hayırlı uğurlu bereketli olsun” ifadelerini kullandı.

BEM BİR SEN Gümüşhane İl Başkanı Derviş Demir ise “Emeği değerli kılmaya, ekmeği büyütmeye, adil paylaşımı sağlamaya, yerel yönetim çalışanlarımızın haklarını ve hukuklarını korumaya dönük çalışmalarımız kapsamında elde ettiğimiz önemli kazanımlardan biri olan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Başkanımız her zaman çalışanlarının yanında. Belediye başkanımız emekçilere bir değer veriyor. Biz memurlar olarak yapmamız gereken marifetimizi daha da artırarak, hizmetimizi en güzel şekilde götürmektir. Sayın başkan icraatlarıyla çalışanların gönlünü alarak, bir gönül belediyeciliği örneği sergilemiştir. Sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen'e, Belediye Meclis Üyelerine, Başkan Yardımcılarımıza, Mali Hizmetler Müdürümüze memurlarımız adına Şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Temmuz 2024
İmsak 03:15
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:29
Akşam 19:54
Yatsı 21:34