banner333

banner309

Hassas Kontrollü Klima Servisi ve Bakımı

Hassas kontrollü klima servisi ve bakımı konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Hassas kontrollü klimalar, elektrik, elektronik ve bilgisayar sistemleri, sistem odaları, müzeler, veri merkezleri, ups odaları gibi ısı ve nem kontrolü sağlanmasının gerekli olduğu alanlar için üretilmektedir.

Güncel 14.03.2021, 23:14
Hassas Kontrollü Klima Servisi ve Bakımı
banner400

Hassas kontrollü klima servisi ve bakımı konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Hassas kontrollü klimalar, elektrik, elektronik ve bilgisayar sistemleri, sistem odaları, müzeler, veri merkezleri, ups odaları gibi ısı ve nem kontrolü sağlanmasının gerekli olduğu alanlar için üretilmektedir. Konfor tipi kullanım amacıyla değil; hassas ısı ve nem kontrolünün olması gereken yerlerde kullanılır. Bu cihazlarda arıza oluşması durumunda hassas kontrollü klima servisi ile gerekli arıza tespiti, onarım ve bakım sağlanır.

Hassas Kontrollü Klima Servisi ve Bakımı

Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, Türkiye genelinde teknik servis ve bakım sağlamaktadır. Yetkili servisi ve satış yetkilisi Ankara’da bulunan Çesa İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile kapsamlı bir hizmet sunar. İlk etapta ücretsiz keşif yapılmakta, sonrasında arıza tespiti ve onarım sağlanmaktadır. Hassas kontrollü klima servisi ve bakımı hizmetleri, çesa soğutma ve ısıtma sistemleri aracılığıyla sunulmaktadır.

Çesa İklimlendirme İle 7/24 Acil Destek

Hassas kontrollü klima servisi çerçevesinde arızalanan cihazlar gereklilik durumuna göre yerinde ya da atölyede tamir ediliyor. 7/24 müdahale servisi sayesinde acil hallerde hızlı arıza tespiti ve onarımı sağlanabiliyor. Türkiye genelinde verdiği kaliteli hizmet ile Çesa İklimlendirme, müşterilerine en ideal onarım ve bakım servisini sunuyor.

Müşteri öncelikli çalışma sistemi, 27 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla Çesa, kurumsal, özel sektör ve bireysel taleplere en hızlı çözümü sunuyor. Ücretsiz keşif ardından arıza tespiti ve onarım aşamalarına geçiliyor.

Cihazınızın rutin bakımlarını, profesyonel eller tarafından düzenli şekilde yaptırmak için Çesa İklimlendirme, sizlere kaliteli bir hizmet alanı sunuyor. Bakım sözleşmesi ile cihazların sorumluluğu alınarak, düzenli bakımları sağlanıyor. Ayrıca soğuk oda servisi konusunda da dilediğiniz her zaman kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Temmuz 2024
İmsak 03:14
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:30
Akşam 19:55
Yatsı 21:35