banner333

banner309

Gümüşhanespor’un Yeni Başkanı Hakan Arslan Oldu

TFF 2'nci Lig'de mücadele eden Gümüşhanespor'un kongresinde başkanlığa Şiran Sarıca köylü hemşerimiz Hakan Arslan seçildi.

Gümüşhanespor 22.08.2020, 19:19 27.08.2020, 11:33
Gümüşhanespor’un Yeni Başkanı Hakan Arslan Oldu
banner400

TFF 2'nci Lig'de mücadele eden Gümüşhanespor'un olağan kongresinde başkanlığa Hakan Arslan seçildi.

Kulübün Tekke Köyü'nde bulunan tesislerinde gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını kulübün MHP MYK Üyesi Akın Üstün, kulüp üyeleri Adem Ağaç ve Zahit Demir yaptı. Olağan kongreye tek liste giren Hakan Arslan, Gümüşhanespor’un yeni başkanı oldu.

Kongre sonrası açıklama yapan Gümüşhanespor’un yeni başkanı Hakan Arslan, kulübü eski ve güzel günlerine tekrar döndürmek için taşın altına gövdesini koyacaklarını belirterek, “Uzun yıllardır Ankara’da ticaretle uğraşıyorum. Son yıllarda Gümüşhanespor’un düştüğü durum beni derinden üzdü. Arkadaşlarımızla koştuk ve kulübe el atmak, eski günlerine geri döndürmek için yola çıktık. Ben geçmiş dönemde kulübe destek olan herkese teşekkür ediyorum. Gümüşhanespor’u hak ettiği yerlere getirmek için hep beraber mücadele edeceğiz. Allah’ın izniyle önümüzdeki sorunları birer birer aşacağız. Hep birlikte bu sorunları çözeceğimize inanıyorum. İyi ve yanlış yönlerimizi eleştireceksiniz ki hemşehrilerimiz her şeyi bilsin. Ben Gümüşhane sevdalısıyım, Gümüşhanespor’u iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Önümüzdeki en büyük sıkıntı kulübün transfer yasağı, bu yasağı kaldırmak için çalışmalarımızı başlatacağız. Özlenen günlere dönmek için gövdemizi ortaya koyduk” ifadelerini kullandı.

Arslan'ın yönetim kurulunda Turgay Bostancı, Mehmet Salih Yılmaz, Nuri Yeniçeri, Tahir Öztürk, Erdal Çiçek, Aykut Çelik, Kemal Çam, İhsan Tonbul, Alper Tuna, Savaş Canan, Erdoğan Kaya, Ümit Öztürk, Mustafa Akın, Engin Yılmaz, Gökhan Bal, Murat Öztürk, Emre Albayrak, Ömer Yıldız, Kenan Taşkın, Bülent Kurt, Yunus Emre Şeker, Engin Uğur, Ali Fuat Sözer ve Ümit Aşkın yer aldı.

Yorumlar (2)
Mehmet Yetim 4 yıl önce
başkanım yeni görevin hayırlı olsun bir şiranlı olarak sizden çok umutluyum
Mürsel ozoglu 4 yıl önce
Başkanım ben başarı dinlemiyorum. . Kaç günlüğüne geldin onu söyle lütfen bizede yardımcı olun daha dayanamiyoruz.5gun sonra gidersin
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Nisan 2024
İmsak 03:51
Güneş 05:25
Öğle 12:25
İkindi 16:12
Akşam 19:16
Yatsı 20:44