banner333

banner309

Yılmaz’ı Yalnız Bırakmadılar

Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 1. sınıf öğrencisi Kadir Yılmaz’ı arkadaşları son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Gümüşhane 21.02.2019, 12:08 21.02.2019, 12:22
Yılmaz’ı Yalnız Bırakmadılar
banner400

Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 1’inci sınıf 1’inci öğretim öğrencisi Kadir Yılmaz’ı arkadaşları son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Kaldığı yurdunda yaşanan elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Kadir Yılmaz için Samsun Terme’de bulunan Fındıklı Köyü’nde kılınan cenaze namazına Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ile birlikte hocaları ve okul arkadaşları da katıldı. Yapılan cenaze işlemlerinin ardından cenaze törenine katılan başta Rektör olmak üzere, hocalar ve öğrenciler Yılmaz’ın ailesine ve yakınlarına taziye dileklerinde bulundu.

Cenaze namazına katılan Rektör acılı aileye taziye dileklerini sunarak, başsağlığı diledi. Kılınan cenaze namazının ardından öğrencilerle konuşan Rektör Prof. Dr. Zeybek, “Hayatını kaybeden öğrencimiz Kadir Yılmaz için hepimiz derin bir üzüntü içerisindeyiz. Yaşanan gelişmelerden hepimiz derinden etkilendik. Hiç şüphe yok ki ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor. Bugün burada bulundunuz, arkadaşınızı son kez yalnız bırakmadınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her ne konuda olursa olsun sıkıntılarınız, sorunlarınız varsa hocalarınıza ve bizlere hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz. Dertlerinizi, sıkıntılarınızı hep birlikte aşalım. Bizler elimizden geldiği müddetçe her zaman sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Hepinize tekrardan burada bulunduğunuz ve Yılmaz’ı yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Hayatını kaybeden öğrencimiz Kadir Yılmaz’a Allah’tan rahmet; ailesine, sizlere ve üniversitemiz camiasına başsağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Haziran 2023
İmsak 02:48
Güneş 04:45
Öğle 12:26
İkindi 16:25
Akşam 19:58
Yatsı 21:46