banner333

banner309

Yeni Mahalleye Genç ve Dinamik Muhtar Aday

Yaklaşan yerel seçimlere doğru Gümüşhane’de muhtar adayları yapacaklarını anlatmak için çalışmalarını hızlandırıyor. Genç ve dinamik muhtar adaylarından biri olan Yeni Mahalle muhtar adayı Şuayıp Serdar Ceylan seçilmesi durumunda mahalle sakinlerine hizmet etmekten onur duyacağını belirtti.

Gümüşhane 06.01.2014, 10:31 06.01.2014, 10:31
Yeni Mahalleye Genç ve Dinamik Muhtar Aday
banner400

Yeni Mahalle’de doğup büyüdüğünü, bundan da büyük mutluluk duyduğunu vurgulayan Ceylan, ömrünün tamamını Yeni Mahalle’de geçiren biri olarak mahallenin sorunlarına vakıf olduğunu ve çözülmesi için neler yapılabileceğine inandığını söyledi.

Yeni Mahallenin son yıllarda yapılaşma manasında çehresinin değiştiğini ifade eden Ceylan, mahallede değişimin devam etmesi gerektiğini anlattı. Muhtarlığa aday olmasının nedenini;  bilgi birikimi, eğitimi, özgüveni, azmi, kararlı duruşu ve girişimci ruhuyla; Yeni Mahalleye daha kaliteli hizmet verebilmek, mahallenin sorunlarına hızlı çözümler üretebilmek ve en önemlisi Mahalleyi bir bütün olarak görüp bütün vatandaşlara eşit ve adaletli bir şekilde hizmet götürebilmek olarak açıklayan Ceylan şöyle dedi: “Mahallemizdeki yaşlıların, gençlerin, hanım kardeşlerimin ve en önemlisi istikbalimiz, geleceğimiz olan çocuklarımızın sorunlarını sıkıntılarını dertlerini rahatça hiç çekinmeden anlatabileceklerini düşünüyorum. Mahallemizdeki bütün gençlere, ardımızdan gelen genç beyinlere çocuklarımıza, bende başarabilirim, bende yapabilirim öz güvenini hafızalarına yerleştirmek, önlerini açabilmek ve örnek olabilmek için bu yola çıktım. Burada söz veriyorum: Görev sürem içerisinde altyapıdan sosyal sorunlara kadar birçok konuda ortaya çıkan problemleri ilgili mercilere ulaştırıp çözümünün takip edeceğime, Gerek belediye yönetimiyle gerekse mahalli idareler yönetimi ile istişare içinde sorunları çözeceğime söz veriyorum. Mahallemizin büyüyen ve büyürken bozulmayan bir mahalle olarak yaşamaya devam eden bir yer olarak kalması için üzerime düşen ne olursa yapacağıma söz veriyorum. Bu vesile ile bütün büyüklerimin ellerinden öpüyor gençlerimizi selamlıyor istikbalimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın gözlerinden öpüyor, Yeni Mahallemizde oturan veya oturmayan bütün vatandaşların desteğini bekliyorum.


Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50