banner333

banner309

Valimizin ve Devletimizin Yanındayız

Gümüşhane Merkez ilçe muhtarlar derneği heyeti Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’i ziyaret ederek, son dönemlerde gündemde olan Dipsiz Göl olayında yanlış bilgi ve algı olduğunu söyleyerek, Vali Taşbilek’e destek verdiler.

Gümüşhane 22.11.2019, 20:18
Valimizin ve Devletimizin Yanındayız
banner400

Gümüşhane merkez ilçenin 90 köy muhtarı ile merkez ilçe mahalle muhtarları 22 Kasım 2019 Cuma günü Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’i ziyaret ettiler.

Gümüşhane Merkez İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Gürbüz Demir’in başkanlığında Vali Taşbilek’i ziyaret eden muhtarlar, son günlerde kamuoyunun gündemi haline getirilen  “DipsizGöl” olayına dayalı olarak Vali Taşbilek ve Gümüşhane ile ilgili yanlış bilgi ve algılara tepki gösterdiler. 

Muhtarlar Dernek Başkanı Gürbüz  Demir ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: 

“Çevre duyarlılığı en üst seviyede olan Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e yersiz olarak yapılan ithamları kınıyoruz. Bu bağlamda; Gümüşhane Dörtkonak köyündeki manzaralı dipsiz göl fotoğrafını Dumanlı köyündeki göl gibi göstererek algı yönetimi yapanların kötü niyetlerini de şiddetle kınıyoruz. Kimse Gümüşhane’ye gelmeden, Gümüşhane’yi ve Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’i tanımadan kendi kendine ahkâmkesmesin. Gümüşhane’deki bütün kamu hizmetlerinde olduğu gibi çevresel konularda  da Sayın Valimiz yapılması gerekeni en üst seviyede yapmıştır ve yapıyor. Dumanlı köyümüzdeki çevresel konu ile de Sayın Valimiz başından beri en yakından ilgileniyor. Gümüşhane merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da biz Sayın Valimizin ve devletimizin yanındayız.” 

Vali Kamuran Taşbilek de yaptığı konuşmada muhtarların duyarlılığına teşekkür etti.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51