banner333

banner309

Vali Mayda, Avusturya'da İncelemeler Yapacak

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, Avusturya’da 14-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek kayak ve dağ turizm bölgelerinin pazarlanması ve tanıtımı çalıştayına ajansa üye illerin temsilcilerinin katılacağı bir ziyaret gerçekleştirecek.

Gümüşhane 13.02.2013, 15:44
Vali Mayda, Avusturya'da İncelemeler Yapacak
banner400
 Ziyarete Gümüşhane’den Vali Dr. Yusuf Mayda, İl Genel Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu ve Ticaret Odası Başkanı İsmail Akçay katılacak. 

 Avusturya’da faaliyet gösteren turizm firmalarını yerinde incelemek, bölgenin tanıtılmasını sağlamak ve işbirliklerini geliştirmek amacıyla yapılacak olan gezi kapsamında Vali Mayda ve beraberindeki heyet Salzburg, Tirol, Schladming, ve Innsbruck kentlerinde yetkililerle bilgi alışverişinde bulunacak.

 Dağ ve Kayak bölgelerinin pazarlanması ve tanıtımında dünyanın en iyileri arasında yer alan Avusturya’nın en başarılı şirketleri ve uzmanları tarafından katılımcılara; turizm pazarlamasının nasıl olması gerektiği, yapılacak konaklama yerlerinin nitelikleri, müşterilerin ne istedikleri, müşteri çekmenin püf noktaları, kış turizm merkezlerinin diğer sezonlarda nasıl verimli kullanılacağı, ulaşımın en doğru şeklinin ne olduğu, büyük etkinliklerde hazırlık sürecinin ve konseptinin nasıl olması gerektiği,  büyük spor organizasyonlarının nasıl yönetileceği konularında bilgilendirmeler yapılacak. 

 Ayrıca, müşteriler ve oteller için büyük tehlike arz eden çığlar ve diğer doğal afetler karşısında nasıl önlemler alınacağı, insanların kurtarılmasında hangi yolların izleneceği konusunda da yine uzmanlar tarafından bilgiler verilecek.

 Vali Dr. Yusuf Mayda’nın Avusturya’da olduğu süre içeresinde Valiliğe Vali Yardımcısı Armağan Önal vekalet edecek.

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50