banner333

banner309

Eticaret

Tek Derdimiz Gümüşhane’nin İyi Olması

Gümüşhane 29.05.2018, 12:36 12.06.2018, 09:06
Tek Derdimiz Gümüşhane’nin İyi Olması

İYİ Parti Gümüşhane Milletvekili adayı Ali Ateş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gümüşhane'nin gelişmesi, esnafın, çiftçinin ve üreticinin geçim sıkıntısı olmadan hayatını sürdürmesi için çalışacaklarını belirten Ateş, “Tek derdimiz Gümüşhane’nin İYİ olması” dedi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Ali Ateş, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini de sürdürüyor. Gittiği her ilçeyi ve beldeyi karış karış dolaşan Ateş, kuyumcusundan kasabına, kuaför salonundan kahvehanelere kadar elini sıkmadığı esnaf kalmadı.

İYİ Parti’nin projelerini anlatarak destek isteyen Ateş, Gümüşhane'nin yıllarca çözülemeyen sorunları olduğunu ve bu sorunların İYİ Parti iktidarıyla çözüme kavuşacağını ifade etti.

Tüm Gümüşhane genelinde işsizlik başta olmak üzere yığınla sorunun karşılarına çıktığını belirten Ateş, “Dünyanın neresine giderseniz gidin, şehirlerarası yol üzerinde kurulan bütün ilçelerin geliştiğini görürsünüz. Gümüşhane'de ise bunun tam tersi yaşanıyor. Bırakın şehirlerarasını uluslar arası bir yol üzerinde bulunan Gümüşhane'mizin ve ilçelerimizin yatırımlardan nasibini almadığını görüyoruz. Gümüşhane'mize, Kürtün'ümüze, Torul'umuza, Köse'mize, Kelkit'imize ve Şiran'ımıza hak ettiği değeri vermek için yola çıktık. İnşallah İYİ Parti iktidarıyla Gümüşhane ve ilçeleri şaşalı günlere kavuşacak. Millet ittifakıyla ise topyekün bir kalkınma hamlesinin ilk ışığı Gümüşhane’de yanacak” dedi.

İktidarın ilçelere ufak tefek dokunuşlar yaparak milletin gözünü boyamaya çalıştığını da ifade eden Ateş, “İktidar Gümüşhane'ye milyonlarca dolar yatırım yapıldığını savunuyor. Ben hiçbir ilçemizde işsizliği önleyecek, o ilçeye katma değer sağlayacak bir tane yatırım görmedim. Asfalt dökmek ve kaldırım taşı döşemekle kalkınma olacaksa vay halimize. Biz İYİ Parti olarak dersimize çok iyi çalıştık. Artık değişim zamanı geldi. Gümüşhaneli hemşerilerimden destek istiyorum. Partimizin iktidarında gerek özgürlükler noktasında gerekse ekonomik gelişmişlikte Gümüşhane İYİ olacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)
20
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:32
İkindi 16:20
Akşam 19:27
Yatsı 20:56