banner333

banner309

Eticaret

PENDEF Çatısı Altında Gümüşhaneliler İftarda Buluştu

Pendik Belediyesi desteği PENDEF çatısı altında Pentuzgümder - Pendik Tuzla Gümüşhaneliler İl Derneği yönetimi organizasyonu çerçevesinde GUMUSHANELİLER İFTARDA BULUŞTU

Gümüşhane 01.06.2018, 17:00 12.06.2018, 09:06
PENDEF Çatısı Altında Gümüşhaneliler İftarda Buluştu

Pendik Belediye Bsk. Dr Salih Kenan SAHİN'e , AK Parti İlçe Başkanı Rüstem KABİL'e, AK Parti İlçe Bşk Yrd. Şeyda KESKİN'e, GÜDEF Bşk, Vahit OLGUN'a, PENDEF Bşk. Ramazan ÖZTÜRK'e, PENDEF Onursal Bşk. ve Sakaryalılar Dern. Bşk. Yaşar SAKA'ya ve PENDEF yönetimine, Medical Park Hst. Gen. Müd. Hakan TASLI’ya, Pendik-Kaynarca Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Müd. Gökhan AYGÜN, Gebze Kızılay Şb. Bşk. Halil KESKİN’e, teşekkür ediyoruz.
Mesajları ile bizi yalnız bırakmayan G.hane M. Vekili Osman AKGÜN’e ve Torul Bld. Bşk. Nidai KOROĞLU’na teşekkür ediyoruz.
Pentuzgümder Yönetimi; Temel OLGUN, Turan YILMAZ, Hasan ÖZSOY, Metin KARAHAN, Sinan TERZİ, Halil KESKİN, İbrahim YILMAZ, Mustafa OLGUN, Rıfkı ÜÇÜNCÜ, Yavuz CEBECİ, Kazım BAŞ, Adem BAYRAKTAR, Kazım BAŞ, Mustafa ÖZTÜRK, Sinan BAŞ, Onur ÇUBUKÇU ve Fatih ÖZTÜRK’e teşekkür ediyoruz.
Derneğimizin emektarları; Haci ÖZTÜRK, Süleyman AYDIN, 
Çavuşoğlu İsmail Yeşilyurt İmam Hatip Orta Okulu Md. Doğan BÜLBÜL ve Öğrt. Murat UYSAL, Cennet Çocukları Rehabilitasyon Özel Okulu Kur. Müd. Sercan KAYACı ve Müd. Adem BAKIRCI, Tuzla Birey Anadolu Lisesi Müd. Ahmet KUDU.
Diğer Katılımcı Derneklerimiz; Darıca Gümüşhaneliler Derneği Durmuş BAYRAK, Kartal Gümüşhaneliler Derneği Mustafa TAŞDAN, Yeşilpınar Alim İNCİ, Üsküdar Gümüşhaneliler Derneği Ünal PEZÜK, Kırşehirliler Derneği Hidayet KILIÇ, Mutlu YARAR, Ordu Doğançam Derneği Abdulkadir BAŞARSLAN, Fatih BAŞARSLAN, Sinop Derneği Hasan DEMİR, Ardahan Derneği Ferman GÜNER, Kenan ÇAĞLAR, Afyonlular Derneği Ömür Gülseven, Zonguldaklılar Derneği Ziya ÖNCAN, Ali KARADEMİR, Bitlisliler Derneği Besim ŞENGÜL, Siirtliler Derneği Adnan BAŞAR, Sinop Boyabatlılar Derneği Cemil ÖZGÜR, Hasan KADDAR, Karaman Taşkaleliler Derneği Mustafa YAVUZASLANOĞLU,
Şiran Ozanca Köyü Derneği Selahattin USLU, Telme Köyü Derneği Aytekin TORUK, Kelkit Öbektaş Derneği Hacı KAYA, 
Yerel Sanatçılarımız; Cemal KAYA, Fikret DOLU, Yıldırım GÖMLEKSİZ’e teşekkür ediyoruz.
Afilli Filintalar Horon Ekibinden Anıl ÇUBUKÇU, Halis ÖZTÜRK’e teşekkür ediyoruz.
Çok değerli GONULDOSTLARİMİZ. Çok aşırı kalabalık olmamizdan dolayı çadır otağ çadırı ve hatta parkdaki bankların bile dolduğu bu iftarda amaç doymak değil bir olmaktı, Burada da onu gördük ki bölüşerek tok olduğumuzu birkez daha anladığımız bu mübarek günde yanımızda oldugunuz ve hatta anlayış gösterip destek verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı canı gönülden teşekkür ediyoruz saygılar sunuyoruz sözleri ile katılımcıları selamladı.
Pentuzgümder yönetimi adına Temel OLGUN

Yorumlar (0)
18
hafif yağmur
Namaz Vakti 19 Ağustos 2022
İmsak 03:55
Güneş 05:29
Öğle 12:31
İkindi 16:18
Akşam 19:22
Yatsı 20:50