banner333

banner309

Kedi ile Köpeğin Gıpta Edilen Dostluğu

Gümüşhane’de bir kedinin samimi dostu olan köpeğin sırtına çıkıp önce masaj yapıp sonra orada uyuduğu anların videosu paylaşım rekorları kırıyor.

Gümüşhane 18.05.2021, 11:40 20.05.2021, 10:33
Kedi ile Köpeğin Gıpta Edilen Dostluğu
banner400

Gümüşhane’de bir kedinin samimi dostu olan köpeğin sırtına çıkıp önce masaj yapıp sonra orada uyuduğu anların videosu paylaşım rekorları kırıyor.

Yapıları gereği birbirleriyle anlaşamayan kedi ve köpeklerin tabuları yıkan fotoğraf ve videoları bu kez Gümüşhane’den geldi.

Turgut Şekerli’nin Merkeze bağlı Çamlıköy köyünde bulunan spor tesislerinde beslediği bir yaşındaki kedisi ve Titus isimli köpeğinin birbirleriyle olan dostlukları görenleri şaşırtıyor. 

Çoğu zaman köpeğin üzerinde yatıp uyuyan kedinin bu hareketi görenlerin yüzünde tebessüme neden olurken, özellikle güneşli havalarda sırt sırta uyuyan kedi ve köpeğin bu arkadaşlıkları ise örnek oluyor.

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta köpeğin üzerinde kedinin uyumasını görenlerin bu duruma şaşırdıklarını ifade eden Turgut Şekerli, kedinin çoğu zaman bu şekilde uyuduğunu belirterek, “Önce kedi köpeğin sırtına çıkarak masaj yapar gibi ayaklarıyla köpeğin üzerinde gezdi ve ardından bir güzel uyanıp uyudu. Ben de o anları kayıt altına alarak ‘Dost gerektiğinde sırtında taşıyabilmeli’ sözleriyle paylaşım. Bu anlamlı görüntü son dönemde pandemi nedeniyle yaşadığımız zorluklarla dostluğun ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha anlattı” dedi.

Köpeği Titus’un sadece kedilerle değil bahçedeki tüm hayvanlara adeta abilik yaptığını kaydeden Şekerli, “Kavga etmiyorlar ve çoğu zaman bu şekilde uyuyorlar. Onları bu durumda görenler şaşırdıklarını ifade ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Temmuz 2024
İmsak 03:11
Güneş 05:01
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:56
Yatsı 21:38