banner333

banner309

Gümüşhane Emniyet Müdürü Yüksel'e Veda

Gümüşhane İl Emniyet Müdürü İken, Yalova'ya atanan Hüseyin Ümit Yüksel için Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda tarafından veda kokteyli düzenlendi.

Gümüşhane 30.05.2013, 08:00
Gümüşhane Emniyet Müdürü Yüksel'e Veda
banner400
 Valilik toplantı salonunda düzenlenen törene Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, Garnizon Komutanı Albay Serhat Önder, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Selim Eren, Vali Yardımcıları Armağan Önal, Cahit Karatepe, yeni Emniyet Müdürü Ahmet Can, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, kamu kurum müdürleri, CHP İl Başkanı Atilla Sait Özdamar, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.


"KAMU HİZMETLERİ BİR BAYRAK YARIŞIDIR, BU SÜREDE SÜREDE YAPILAN KAMU GÖREVİNDE HOŞ BİR SADA BIRAKMAK ÖNEMLİDİR"

Törende konuşan Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, kamu hizmetlerinin bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, belirli sürede yapılan kamu görevlerinde hoş bir sada bırakmanın önemine vurgu yaptı ve Yüksel'le çalıştıkları dönemde uyumlu ve çok güzel bir ekip çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Emniyet ve asayiş hizmetlerinin her zaman için önem arz eden ve yaşam hakkından sonra en önemli hizmetlerden birisi olduğunu belirten Vali Mayda, "Kamu görevlilerimizin bu kutsal hizmetin gerçekleşmesinde yaklaşımı çok önemli. Emniyet müdürümüz o konuda güzel bir çalışma yaptı. Güler yüzü, kamu hizmetlerindeki yaklaşımı ve insan ilişkileri konusunda ki başarısı gerçekten takdire değer. Gümüşhane'ye yaptığı hizmetlerden gerçekten önem arz ediyor. Ondan dolayı da kendisine Gümüşhaneliler adına teşekkür ediyor, yolu açık olsun diyoruz. Ailesiyle birlikte mutluluk ve çalışma hayatında da başarılar diliyoruz." dedi.

"YÜKSEL, HİZMETLERİ, GÖREV ANLAYIŞI VE GÜLEN YÜZÜ İLEGümüşhane'DE İZ BIRAKTI"

Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı da konuşmasında Yüksel'in şehirde yaptığı hizmetler, görev anlayışı, olayları yorumlama ve bakış tarzı ileGümüşhane'de iz bırakan, Emniyet teşkilatının da gülen yüzü olan bir yöneticisi olduğunu belirterek, "İnsanların görev yaptıkları süre içerisinde toplumla kurmuş oldukları ilişki, diyalog ve neticesinde bütünleşme gerçekten kendi kurumsal yapısını da ön plana çıkarabiliyor. Burada görev yapan insanlar buradan ayrıldıktan sonra Gümüşhane'yi unutmuyorlar. Dostlukları devam ediyor. Temenni ederiz ki unutulmayan dostluklar uzun soluklu olur ve devam eder." diye konuştu.

GTSO Başkanı İsmail Akçay ise Emniyet Müdürü Yüksel'in polisin gülen yüzü olduğunu, sempatik davranışlarıyla, her arandığında ulaşılabilir olmasıyla, sorunlara çözüm odaklı yaklaşmasıyla ve meselelere tamamen pozitif bakmasıylaGümüşhane iş dünyasının gönlünde çok güzel bir yeri olduğunu belirterek, yaptığı hizmetler için Yüksel'e teşekkür ederek yeni görevinde başarı diledi.

"Gümüşhane İNSANI KADİRŞİNAS, VATANPERVER VE ÇALIŞKANDIR"

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel ise 2010 yılında ilk İl Emniyet Müdürlüğügörevi için geldiği Gümüşhane'nin havası ve insanını çok sevdiğini belirterek, şunları söyledi: "Burada dikkatimi çeken iki önemli husus var. Birisi Gümüşhane'nin havasının çok güzel oluşu, diğeri de insanının havasının üstünde daha güzel, kıymetli, kadirşinas, çalışkan ve vatanperver olması. Bu bizi ziyadesiyle memnun etti. Yaptığımız görev esnasında hep destek gördük ve insanlar hep bizim yanımızda olduklarını hissettirdiler. Bu bizim için büyük kazançtı. Kurumda da şanslı bir kadro ile çalıştık. Bu görevlerimiz esnasında başta Valimiz olmak üzere tüm idari ve adli teşkilat hep birlikte Emniyetimize destek oldu. Bundan sonraki görev yerimiz Yalova. Bundan sonra orada bir Gümüşhaneli olarak görev yapacağımızı veGümüşhane'yi unutmayacağımızı bilmenizi istiyorum. Her zaman sizlerin yanında ve hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi istiyorum."

Törende yapılan konuşmaların ardından Emniyet Müdürü Yüksel'e Vali Dr. Yusuf Mayda tarafından plaket ve hediye, Garnizon Komutanı Albay Serhat Önder ve Belediye Başkanı Mustafa Canlı tarafından da plaket takdim edildi.

Tören kokteyl ile son buldu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:29
Akşam 20:04
Yatsı 21:53