banner333

banner309

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı belli oldu

Geçtiğimiz mayıs ayında yapılan seçimlerde kendisine Bayburt’tan sonra en fazla desteği veren şehir olan Gümüşhane’ye teşekkür ziyaretine gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı öncesinde kentte hazırlıklar devam ediyor.

Gümüşhane 07.07.2023, 16:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı belli oldu
banner400

Belediye önündeki alanda saat 17.00’da yapılacak miting için gerekli düzenleme ve güvenlik tedbirleri devam ederken, program nedeniyle çok sayıda cadde ve sokakta trafik akışı kesilerek farklı noktalara kaydırılacak.

“Programa bütün Gümüşhaneli hemşehrilerimizi davet ediyorum”

Ziyaret öncesi son durumu gazetecilerle paylaşan Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, “Geçtiğimiz günlerde geniş katılımlı bir toplantı yapmıştık. Sayın Cumhurbaşkanımız yarın saat 17.00 itibariyle Belediye önünde vatandaşlarımızla bir araya gelecek. Sayın Cumhurbaşkanımızı ilimize layık bir şekilde, en güzel şekilde misafir edebilmek için toplumumuzun bütün kesimleri, kamu kurumlarımız, mahalli idarelerimiz, STK’larımız, el birliğiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Halkımıza teşekkür hitapları ve çeşitli programları olacak. Devletimizin başı olan Cumhurbaşkanımızın programına bütün Gümüşhaneli hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Ziyaret sırasında içerisinde Süleymaniye Kayak Merkezinden Gümüşhane-Giresun karayoluna, sanayi ve altyapı yatırımlarından ilçelere doğalgaz teminine, havalimanı yolundan turizm merkezlerine, teşviklerden Tersun tüneline kadar Valilik tarafından geniş katılımlı toplantıda sunulan katkılarla zenginleştirilen dosya Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim edilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın yanısıra milletvekilleriyle çok sayıda üst düzey bürokratın eşlik etmesi bekleniyor.

Kaynak: www.gumushane.gen.tr
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 14 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49