banner333

banner309

Branş Öğretmenleri Başarı İçin Söz Verdi

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, il genelindeki branş öğretmenleriyle yaptığı toplantıda öğretmenlerden Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü alkışlarla aldı.

Gümüşhane 11.09.2021, 12:21
Branş Öğretmenleri Başarı İçin Söz Verdi
banner400

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Gümüşhane Kültür Merkezinde il genelinde görev yapan tüm ortaokul ve ortaöğretim öğretmenleri ile okul müdürlerinin katılımlarıyla öğretmenlerle buluşma toplantısı yaptı.

Şube Müdürleri Oltan Balyemez ve Turan Tanış’ın da eşlik ettiği toplantı 2 ayrı oturum şeklinde yapılırken öğretmenlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “İlimizde önemli ve büyük bir kurum olan Milli Eğitim Müdürlüğümüz vatandaşlara en çok dokunan kesim çünkü sizlerle bütün kesimle muhatap oluyorsunuz. Okulları elimizden geldiğince sıkça ziyaret ediyoruz. İlimiz genelinde 19 bin 157 öğrencimiz var. Büyük bir aileyiz, sorumluluklarımız bir hayli fazla, üzerinize düşen yükü hafifletmek adına elimizden geleni yapmaya hazırız. Buluşmaya katılıp, kıymetli fikirlerini bizlerle paylaşan değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz” dedi.

-Başarı İçin Tüm Branş Öğretmenlerden Söz Aldı

Sünnetci, “Öğretmenlerimizin sözü kutsaldır ve güvenirim” diyerek ortaokul ve ortaöğretimde görev yapan tüm öğretmenlerden eğitim öğretimde tüm branşlarda ter dökerek Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü alkışlarla aldı ve tüm öğretmenlerin maddi-manevi yönde yanlarında olacağını belirtti.

Toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Yapılan Çalışma Değerlendirmesi, Pandemi Süresince Uyması Gereken Esaslar, Sınavlar (LGS, YKS), DYK Kursları ve Kazanımlar, Sosyal ve Kültürel faaliyetler, İş Sağlığı Güvenliği konular hakkında öğretmenlere bilgi verildi, bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52