banner333

banner309

Başkan Çimen'den '15 Temmuz' ziyareti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, semt pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi yapılmak istenen darbe teşebbüsünün ardından meydanları dolduranlara teşekkür etti.

Gümüşhane 26.07.2016, 18:57 26.07.2016, 19:00
Başkan Çimen'den '15 Temmuz' ziyareti
banner400

Beraberindeki Zabıta Müdürü Halit Şişman ve Fen İşleri Müdürü Serkan Öztürk ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Çimen, birlik ve beraberlik içerisinde Gümüşhane'yi en iyi şekilde gelecek kuşaklara taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Başkan Çimen, esnafın toplumun aynası olduğunu kaydederek, "Şehrimizin kalkınması ve güzelleşmesi için bizlerin yapmış olduğu yatırımların yanı sıra esnafımız da çok önemli katkılar sunmaktadır. Esnaf ve vatandaşlarımız kentimizin sorunlarını birebir bilen ve bizlere yol göstericilerdir. Bu nedenle bir süredir ara verdiğimiz esnaf ziyaretlerine devam ediyoruz. Onların fikirleri ve taleplerini çok önemsiyoruz. Esnafımızın her türlü sıkıntısı bizim de sıkıntımızdır. Hiçbir esnafımızın sıkıntısına ve derdine kulak tıkamayacağız" dedi.


Ülkenin son günlerde zor günlerden geçtiğini ifade eden Başkan Çimen, "15 Temmuz 2016 günü demokrasimize, milli idaremize Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) mensup askerimizin içerisindeki bazı hainler tarafından darbe yapılmak istendi. Bu durum karşısında Cumhurbaşkanımız sn Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine yaklaşık 12 gündür meydanlardayız. Vatandaşımız bu darbeye dur demiştir ve cuntacılar hedeflerine ulaşamamıştır. Bu hainlere karşı desteğini olayın başladığı ilk andan itibaren gösterdi ve göstermeye de devam ediyor. Birbirimize ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde de bizlerin yanında olan esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelmek istedik. Rabbim bizlere bir daha böyle günler göstermesin. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:45
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:52