banner333

banner309

40 personelle sözleşme yenilendi

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan 40 sözleşmeli personelle sözleşme yenilendi.

Gümüşhane 04.01.2019, 18:00
40 personelle sözleşme yenilendi
banner400

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan 40 sözleşmeli personelle sözleşme yenilendi.

Kurumda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B statüsünde İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan 27 mühendisi ve 13 veteriner hekim olmak üzere toplam 40 personel ile sözleşmeler yenilenerek imzalandı.

Kurumun toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Tarım ve Orman İl Müdürü Edip Birşen, İl Müdür Yardımcısı Metin Yalvaç, Şube Müdürleri ve sözleşmeli personel katıldı. 

Törende konuşan İl Müdürü Birşen, “2018 yılı biz tarım çalışanları açısından yoğun bir yıl olarak geride kaldı.  Bitkisel ve Hayvansal üretimle ilgili birçok alanda sizlerle güzel çalışmalar gerçekleştirdik.  Bu üstün gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda devamlı olarak yeni projeler üretip, o projeleri gerçekleştirmek için il ve ilçe müdürlüklerimiz çiftçilerle işbirliği içinde çalışmalarımızı yapacağız. Azami faydayı sağlamak için mesai mefhumu gözetmeden çalışmalıyız. Yöreye has projeler ile çiftçilerimizin geçim düzeylerinin daha da artırılmasında görevimiz ve sorumluluğumuz olduğunu bilmeliyiz” dedi.

Birşen, “Sizler yeni güncel ve teknik bilgilerle donanımlı olarak sürekli arazide olacaksınız. Yapacağınız çalışmalarla örnek olacaksınız. İnanıyorum ki sizlerle daha güzel işler yapacağız. Sizler de bulunduğunuz ilçelerde fark yaratan ve farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmalısınız. 2018 yılı içerisinde yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, 2019 yılında hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler görmesini temenni ediyor imzalayacağımız sözleşmelerin de Gümüşhane tarımına hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

İl Müdürü Edip Birşen'in konuşmasının ardından 40 personelle sözleşme imzalanarak program sona erdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51