banner333

banner309

Üniversite Heyetinden Kelkit Ziyareti

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek ve beraberindeki heyet Kelkit ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Gümüşhane Üniversitesi 09.02.2022, 19:35
Üniversite Heyetinden Kelkit Ziyareti
banner400

Heyet Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas’ı makamında ziyaret ederek Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu ve Kelkit Belediye Başkanlığı işbirliğiyle mevcut üniversite yerleşkesinin geliştirilmesi amacıyla parselasyon düzenlemesi kararını aldı.

Alınan karar hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nas, “İlçemizin göz bebeği olan Üniversitemiz için dün olduğu gibi bugün de her türlü hizmeti sağlamaya devam edeceğiz. Gerek Kelkitli öğrencilerimizin gerekse de ilçe dışından gelen öğrencilerimizin tüm ihtiyacını büyük bir titizlikle ele alarak, bütün imkânlarımızı seferber edeceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Bu amaçla da nazik ziyaretlerinden dolayı Gümüşhane Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ise “Kelkit ilçemizdeki meslek yüksekokulumuz ve öğrencilerimizin durumunu görüşmek üzere çalışma arkadaşlarımızla birlikte Kelkit Belediye Başkanımız Sayın Aziz Nas’ı ziyarette bulunduk. Öğrencilerimizin her türlü yardımına koşan Sayın Başkanımızın, Üniversitemize yaklaşımını taktirle karşıladık. İlerleyen süreçte atılacak ortak adımlar ile birlikte hem meslek yüksekokulumuz hem de Kelkit ilçemiz için katma değerli projeler üretme kararlılığındayız. Bu vesileyle de misafirperverliklerinden dolayı Kelkit Belediye Başkanımız Sayın Aziz Nas ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Aralık 2023
İmsak 05:53
Güneş 07:23
Öğle 12:18
İkindi 14:41
Akşam 17:02
Yatsı 18:27