banner333

banner309

Öğretmenler İle Buluşma Toplantısı Yapıldı

İlimizde görev yapan tüm ortaokul öğretmenleri, ortaöğretim öğretmenleri ve okul müdürlerinin katılımlarıyla Gümüşhane Kültür Merkezinde 2 ayrı oturum şeklinde İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci başkanlığında öğretmenler ile buluşma toplantısı yapıldı.

Eğitim 11.09.2021, 09:23
Öğretmenler İle Buluşma Toplantısı Yapıldı
banner400

Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Milli Eğitim Şube Müdürleri Oltan Balyemez ve Turan Tanış’ın eşlik ettiği toplantı Gümüşhane Kültür Merkezinde salonunda yapıldı.

Öğretmenlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen, 2 ayrı oturum şeklinde yapılan toplantı da konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “İlimizde önemli ve büyük bir kurum olan Milli Eğitim Müdürlüğümüz vatandaşlara en çok dokunan kesim çünkü sizlerle bütün kesimle muhatap oluyorsunuz. Okulları elimizden geldiğince sıkça ziyaret ediyoruz. İlimiz genelinde 19 bin 157 öğrencimiz var. Büyük bir aileyiz, sorumluluklarımız bir hayli fazla, üzerinize düşen yükü hafifletmek adına elimizden geleni yapmaya hazırız. Buluşmaya katılıp, kıymetli fikirlerini bizlerle paylaşan değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” Dedi

Başarı İçin Tüm Branş Öğretmenlerden Söz Aldı

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Öğretmenlerimizin sözü kutsaldır ve güvenirim. Gümüşhane merkezimizde bulunan ortaokul ve ortaöğretimde görev yapan tüm öğretmenlerle bir araya gelerek Eğitim öğretim de tüm branşlarda ter dökerek Türkiye ortalamalarının üzerine çıkacakları sözünü alkışlarla aldı. Tüm öğretmenlerimizin maddi manevi yönde yanlarında olacağını belirtti.

Toplantıda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Yapılan Çalışma Değerlendirmesi, Pandemi Süresince Uyması Gereken Esaslar, Sınavlar (LGS, YKS), DYK Kursları ve Kazanımlar, Sosyal ve Kültürel faaliyetler, İş Sağlığı Güvenliği konulara değinildi.

Toplantı esansında öğretmenlere konular hakkında bilgi verildi. Öğretmenler ile bilgi alış verişinde bulunuldu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 20 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:27
Akşam 20:03
Yatsı 21:52