banner333

banner309

Miraç Sünnetci’den Veda Mesajı

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETCİ "Görevden Ayrılışı" nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Eğitim 08.11.2022, 09:07
Miraç Sünnetci’den Veda Mesajı
banner400

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç SÜNNETCİ  "Görevden Ayrılışı" nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yönetici, öğretmen ve birlikte hizmet etmekten mutlu olduğu herkese teşekkür eden Miraç SÜNNETCİ, mesajında, "Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler ve Gümüşhaneli hemşerilerim, kendi memleketim olan Ormanlar, Kaleler ve Konakların diyarı Gümüşhane’mize yaklaşık 16 ay İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet ettim.

Bugün itibariyle yürütmekte olduğum Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılıyorum.

Bugüne kadar şehrime değerli yönetici arkadaşlarımla ve öğretmenlerimizle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Görev yaptığımız süre içerisinde müdür yardımcılarımızla, şube müdürlerimizle, okul yöneticilerimizle ve öğretmenlerimizle birlikte Gümüşhane’mize hizmet etmenin çabası içerisinde olduk.“ dedi.

“Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım” düsturuyla devletimizin vermiş olduğu her vazifeyi mesai arkadaşlarımız, okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte layıkıyla yapmak için canla başla çalıştık. Kapımızı ve gönlümüzü bütün Gümüşhaneli hemşerilerimize açarak devletimizin bizlere emanet olarak verdiği makamı her zaman ulaşılabilir kıldık.

Birlikte çalıştığımız zaman zarfında bize her konuda destek olan, sorunlarımıza çözüm bulup yolumuzu açan, yaptıklarımızı takdir ve taltif eden Sayın Valimiz Kamuran TAŞBİLEK’e şükranlarımı sunuyorum.

Yatırımlar konusunda bize destek olan Vekillerimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza, İl Özel İdare Genel Sekreterimize ve tüm paydaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.

İl müdürlüğümüz bünyesinde mesai mefhumu gözetmeksizin saygı ve anlayış içerisinde bizimle çalışan müdür yardımcılarımıza, şube müdürlerimize ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ülkemizin geleceğinin inşasına öncülük eden, eğitim meşalesini birlikte taşıdığımız, Gümüşhane’mizin eğitim çıtasının yükseltilmesi için fedakârca çalışan idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, şahit olduğumuz başarılı çalışmaların devamını diliyorum.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:06
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:59
Yatsı 21:42