banner333

banner309

Milli Eğitim Müdürü Sünnetçi Okul- Kurum Ziyaretlerini Tamamladı

26 Temmuz 2021 Pazartesi günü görevine başlayan Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Gümüşhane Merkezde bulunan tüm okul kurum ziyaretlerini tamamladı.

Eğitim 11.08.2021, 08:34
Milli Eğitim Müdürü Sünnetçi Okul- Kurum Ziyaretlerini Tamamladı
banner400

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevi devralmasının ardından, okul ziyaretlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi Gümüşhane merkezde bulunan 46 okul-kurumu ziyaret ederek okul idarecilerle tanıştı, okulların genel durumları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, yapılan ve planlanan çalışmalar ile öğrenci başarı istatistikleri okul müdürlerinin istek ve önerilerini dinleyerek, yapılacak ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi ve karşılıklı istişarede bulundu. Sorumluluğumuz ve yükümüzün çok ağır olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Her zaman bunun bilincinde, milletimize ve devletimize hizmet edeceğiz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan öğretmen, idareci ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Bundan sonra da ziyaretlerinin devam edeceğini, ziyaret ettiği bütün okulların isteklerini not alan Müdür Sünnetçi geleceğimizin bekası gençlerimizin yetişmesinde görev alan tüm eğitim çalışanlarına teşekkür etti.

Müdür Sünnetçi önümüzdeki günlerde ilçe ziyaretlerine başlayacağını söyledi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Temmuz 2024
İmsak 03:02
Güneş 04:55
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 20:00
Yatsı 21:45