banner333

banner309

Geleneksel TÜGVA Yaz Okulları Gümüşhane'de Başladı!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gümüşhane İl Temsilciliği tarafından 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen geleneksel yaz okulları başladı.

Eğitim 26.06.2024, 11:55
Geleneksel TÜGVA Yaz Okulları Gümüşhane'de Başladı!
banner400

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gümüşhane İl Temsilciliği tarafından 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen geleneksel yaz okulları başladı. 24 Haziran - 9 Ağustos tarihleri arasında Gazipaşa Ortaokulu ve Kelkit Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek yaz okullarında, milli ve manevi değerlerin ön planda tutulacağı programlar öğrencileri bekliyor.

Deneyimli eğitmenler tarafından verilecek derslerde Kur'an-ı Kerim, siyer, ilmihal, akıl ve zeka oyunları gibi konular işlenirken, yüzme, futbol, basketbol, geziler, sinema seyirleri ve piknikler gibi çeşitli etkinlikler de programa dahil olacak.

TÜGVA İl Temsilcisi İsrafil Nas, yaz okulu programlarıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Birbirinden değerli eğitmenlerimiz çocuklarımıza ders verecek. Çocukları çok sıkmadan moral ve motivasyonlarını yüksek tutarak, eğlendirerek öğretmeyi düşünüyoruz. Başta Kur’an eğitiminin olacağı derslerin arasında siyer, ilmihalin yanısıra akıl ve zeka oyunları, yüzme, futbol, basketbol, geziler, sinema seyirleri, piknikler gibi etkinliklere yer vereceğiz. Rabb’im Musab’lar, Muaz’lar, Ali’ler, Ayşe’ler, Fatıma’lar yetiştirebilmeyi nasip eylesin."

Gümüşhane'deki öğrenciler, yaz tatilini milli ve manevi değerleri pekiştirerek, eğlenerek ve öğrenerek geçirmek için TÜGVA'nın geleneksel yaz okullarına katılabilirler.

Etkinlik Hakkında Bilgiler:

Kimler Katılabilir: 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri
Ne Zaman: 24 Haziran - 9 Ağustos 2024
Nerede: Gazipaşa Ortaokulu ve Kelkit Gençlik Merkezi
Etkinlikler: Kur'an-ı Kerim, siyer, ilmihal, akıl ve zeka oyunları, yüzme, futbol, basketbol, geziler, sinema seyirleri, piknikler
İletişim: TÜGVA Gümüşhane İl Temsilciliği

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Temmuz 2024
İmsak 03:11
Güneş 05:01
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:56
Yatsı 21:38