banner333

banner309

ŞİDEF’den, Murat Akın’a Plaket

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya, Ariana Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 1954 Kelkit Belediyespor onursal başkanı Murat Akın’a ŞİDEF’e ve Gümüşhane’ye katkılarından ötürü plaket takdim etti.

Dernek 15.10.2020, 15:39 15.10.2020, 18:42
ŞİDEF’den, Murat Akın’a Plaket
banner400

Plaket takdimi için ŞİDEF ailesine teşekkür eden Murat Akın;” Şiran Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Serkan Kaya ve yönetimine bu ince düşünceleri plaket takdimi için teşekkür ederim. Biz elimizden geldiğince memleketimize hizmet etmeye katkı koymaya devam edeceğiz. Bunu yaparken doğru işler yapanlara teşvik adına destek vermeliyiz. Bende bir Şiran yeğeni torunu olarak Şiran Dernekler Federasyonu’nun başarılı çalışmalarını takip ederek, destek olmaya gayret ediyorum. Çünkü onlar güzel iş ve faaliyetlere sebep olup aracı oluyorlar. Sebep olanda yapan gibidir. Bu doğrultuda ŞİDEF’in genç başkanı  Serkan Kaya ve yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Takdim ettiği bu plaketin manevi sorumluluğu ve anlamı çok daha kıymetlidir. İnşallah memleketimizde yapılan doğru işlere destek vermeye devam ve gayret edeceğim” dedi.

ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya;” Murat Akın abimiz ata topraklarını unutmayan, aidiyet duygusu yüksek bir isim, kendisi Gümüşhanemizi ayrımsız seviyor ve destek veriyor. Kendisi asla bir beklentisi teşekkür isteği olmayan birisidir. Ancak Marifet iltifata tabidir. Hizmet edenlere teşekkür etmek toplumun, STK’ların bir vazifesi olmalıdır. Bizde bu memleket sevdasını onure etmek adına kendisine bir plaket takdim ettik. Memleket için yaptığı çalışmalar ve değerler için kendisine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 28 Mayıs 2024
İmsak 02:57
Güneş 04:49
Öğle 12:24
İkindi 16:21
Akşam 19:50
Yatsı 21:33