banner333

banner309

Paşapınarlılar, 29.Yıl Yemeğinde Buluştu

Gümüşhane Şiran Paşapınar Köyü Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin organize ettikleri, 29. Yıl Gecesi Şadırvan Restaurant’ta gerçekleşti

Dernek 18.01.2019, 18:11
Paşapınarlılar, 29.Yıl Yemeğinde Buluştu
banner400

Dernek üyeleri ve Paşapınar Köy sakınlerinin katıldığı gecede, geçmiş dönemlerde dernek başkanlığı yapmış olan, Kurucu Dernek Başkanlarına plaket taktimi yapıldı.

DERNEK BAŞKANI ÖZER AYDIN GECEMİZE HOŞGELDİNİZ

Paşapınar Köy Derneği Başkanı CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Özer Aydın söz alarak şu ifadelere yer verdi; “Çok değerli misafirler ,Siyasi partilerin değerli temsilcileri öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.Ben henüz 24 gündür Gümüşhane Şiran Paşapınar Köyü Derneģi’nin başkanıyım.Henüz yeni Başkanlık dönemimin ilk etkinliģindeyiz ve bu sebepten dolayıda mutluluk ve heyecan duymaktayım.Geldiğiniz ve yanımızda olduğunuz ićin çok teşekkür ederim” dedi.

Gecede Türk Halk Müziği sanatçıları Cemal Kaya ve Arif Kurt sahne alarak geceye katılan misafirler gönüllerince eğlendiler..

Dayanışma Gecesine ; ŞİDEF Kurucu Genel Başkanı Serkan Kaya ve Yönetimi CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP Kartal İlçe Sekreteri Süleyman Ülger, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Doç.Dr.Hüsnü Süslü,CHP Kartal belediye Başkan aday adayı Yüksek mimar Oğuz Aykan, Kent Kültürü ve Demokrasi Derneği Başkanı Mühendis Metin Ağırman ,CHP Kartal Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, YERGÜN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Yergün ve dernek üyeleri katıldı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51