banner333

banner309

GÜNÖP Üyeleri GÜSİAD ve GÜMÜP' le Buluştu

Gümüşhaneli Öğrenciler Platformu (GÜNÖP) Üyeleri kahvaltıda GÜSİAD ve GÜMÜP Yönetimi ile bir araya geldi.

Dernek 12.03.2014, 23:06 12.03.2014, 23:20
GÜNÖP Üyeleri GÜSİAD ve GÜMÜP' le Buluştu
banner400

GÜNÖP tarafından organize edilen kahvaltı programı YTÜ Hisarüstü tesislerinde gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan GÜNÖP Başkanı  Muhammet Ömür Çukutli ;” GÜNÖP olarak amacımız Gümüşhaneli daha çok öğrenciye ulaşmak ve oluşan enerjimizi Gümüşhanemiz için proje üreten sinerjiye çevirmektir. Bu bağlamda bir çok programlar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Bu güzel birlikteliğimizde bizlere destek olan  başta ,GÜSİAD Başkanımız Prof. Dr. Kenan Aydın , GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Ayrıca bu program için çalışan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımada teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltı programına ; GÜSİAD Başkanı Prof.Dr. Kenan Aydın, YTÜ Rektör  Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ayvaz, GÜDEF Başkanı Tahsin Söğüt, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, GÜSİAD Başkan vekili Muammer Beyaz, GÜSİAD Başkan Yardımcısı Yaşar Topçuoğlu, GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın, GİYAD Başkanı Serkan Kaya, Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Zafer Uçan,  GÜMÜP Yönetim kurulu üyeleri Tahsin Tekinırk, Davut Gündüz, Selahattin Uyar, Rıza Kesler, Hayrani Şahin, Mustafa Öztürk, GÜNÖP Kurucu Başkanı Çağlar Karamanlı, Sevdamız Gümüşhane Platformu Başkanı Selçuk Balta, Şair Güngör Celep ve çok sayıda GÜNÖP Üyesi katıldı.

GÜNÖP’e katkılarından ötürü, GÜSİAD Başkanı Kenan Aydın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu ve GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın’a birer plaket takdim edildi.Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52