banner333

banner309

Eticaret

GÜDEF, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayır’ı Ziyaret Etti

Ziyarete Federasyon Başkanı Vahit OLGUN, Genel Başkan Yardımcıları Emsal AKHAN, Muammer ÖZKAN, Ali FİDAN ve Beykoz Gümüşhaneliler Derneği başkan yardımcısı Turan NAZIR katıldı.

Dernek 06.02.2019, 08:00
GÜDEF, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayır’ı Ziyaret Etti

Ziyarete Federasyon Başkanı Vahit OLGUN, Genel Başkan Yardımcıları Emsal AKHAN, Muammer ÖZKAN, Ali FİDAN ve Beykoz Gümüşhaneliler Derneği başkan yardımcısı Turan NAZIR katıldı.

Federasyon yönetimi, Sakarya Valisi olan Ahmet Hamdi NAYIR’ı Ziyaret etti. Ziyarette konuşan Federasyon başkanı Vahit OLGUN Vali NAYIR’a görevinde başarılar diledi. OLGUN, "İstanbul'da 140'ın üzerinde il, ilçe ve köy derneğimizin üst kuruluşu olarak Hep birlikte hareket etme misyonuyla kurulmuş Federasyonumuz, yaptığı üst düzey etkinliklerle adından söz ettiren bir kuruluş olmuştur. Derneklerimizde üye olan hemşerilerimizin hem İstanbul’a hem de Gümüşhane’ye adaptasyonu için çalışma yapmaktayız. Ülke bazında birçok federasyonla irtibat halinde ve kurulu konfederasyonlarda görev alarak İlimizin Kültürünü tüm Türkiye’ye tanıtmak için çalışıyoruz. Sizin gibi değerli bürokratlarımızla gurur duyuyoruz. Girilmedik Dernek sıkılmadık el bırakmayacağız misyonuyla çıktığımız yolda sizlerle tanışmak, çalışmalarımızdan haberdar etmek ve Sizlere davetiyemizi iletmek üzere sizleri ziyaret etmek istedik. Sayın valim Gümüşhane’mizin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıl dönümü programını İstanbul Ümraniye Haldun ALAGAŞ Spor tesisinde 17 Şubat Pazar günü gerçekleştireceğiz. Yapılacak programımızda sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız." dedi. Ziyaretten memnun kalan vali NAYIR ise yaptığı konuşmasında, “Gümüşhane Çayırardı (Perek) köylü bir kardeşiniz olarak Gümüşhane’mizin İstanbul’daki en büyük kuruluşunun ziyareti beni fazlasıyla memnun etti. Gümüşhane’nin bir evladı olarak burada sizleri temsil etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarınızı takip ediyor ve gururlanıyorum. Sivil toplum örgütleri toplumumuz için önemli olduğuna inanıyorum. Yapacağınız ve Gümüşhaneli hemşerilerimize yönelik tüm çalışmalarınızda yanınızda olacağımızı çağırılan her yere seve seve gideceğimizi bilmenizi istiyorum. Şahsınızda İstanbul’da bulunan tüm hemşerilerime saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Vali NAYIR Sakarya’da bulunan Adem TOK’un sahibi olduğu PİCASSO GERDEN CAFE’de federasyon yönetimine akşam yemeğinin ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 18 Ağustos 2022
İmsak 03:54
Güneş 05:28
Öğle 12:31
İkindi 16:18
Akşam 19:24
Yatsı 20:52