banner333

banner309

Gümüşhaneliler Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetim Kurulu, Kocaeli’nde bulunan Federasyon ve Dernek Başkanları ile Körfez sahilinde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Dernek 07.05.2013, 16:18
Gümüşhaneliler Kahvaltıda Bir Araya Geldi
banner400

 Geçtiğimiz hafta sonu Körfez sahilinde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Kocaeli’nde kurulu bulunan 1 federasyon ve 33 dernek başkanı katıldı. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Kahvaltının bir bölümüne eşlik etti. Vakıf Başkanı Hamit ÖRGÜÇ yaptığı kısa konuşmada, vakıf çalışmalarından bahsetti. Örgüç, 15 Eylül 2012 tarihinde temelini beraber atmış olduğumuz Vakıf Komplesinin şuan gelinen durumundan bahsederek, “inşallah Ramazan bayramını vakıf merkezimizde kutlayacağız” dedi.  Örgüç, ayrıca her yıl düzenli olarak derneklerimiz ile ortaklaşa yaptığımız ve bu yıl da 23 Haziran tarihinde yine Derince Gösteri Merkezinde yapılacak “Kardeşlik ve Hoşgörü” gecesinden bahsetti. Gece içeriğinden bahseden Örgüç, “gelecek sanatçılar anlaşma sağlandıktan sonra duyurulacaktır” dedi. Ulusal sanatçıların yanı sıra memleketimizin sanatçılarının ve folklor ekiplerinin de bulunacağı gece, havai fişek gösteri ile devam edecek. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Hamit Örgüç, verdiği mesajda tüm “Gümüşhaneli ve Kocaeli hemşehrilerimizi gecemize davet ediyoruz” Dedi. Hamit Örgüç, Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı yayın organı “Gümüş Ufuklar “ dergisi 22. Sayısının Mayıs ayında yayında olacağı bilgisini verdi.

Kahvaltı programı sonrasında, vakıf yönetimi ve dernek başkanları yapımı süren Vakıf Hizmet Binasını ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde gördü. Vakıf başkanı Hamit Örgüç, kahvaltıya katılan dernek başkanlarına ayrı ayrı teşekkür etti.  

 

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı
Tanıtım ve Medya Birimi
0532 7720730

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52