banner333

banner309

Başkan Köşker GÜÇDEF'e Konuk Oldu

Köşker: Vatandaşlarımız gözümüz kulağımız.

Dernek 17.04.2013, 08:38
Başkan Köşker GÜÇDEF'e Konuk Oldu
banner400
 Gebze'de yaşayan Gümüşhanelilere pazar kahvaltısına konuk olan GebzeBelediye Başkanı Adnan Köşker, hizmet sunumu yaptığı toplantıda, "Vatandaşlarımız mahallelerdeki gözümüz kulağımız. Hizmetlerde aksayan bir durum olduğunda lütfen bizi arayarak bildirin. Makam kapımız gibi telefonumuzda 7/24 açık" dedi 


KAHVALTIYA KONUK OLDU

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, dernek ziyaretlerine ve hizmet sunumlarına ara vermeden devam ediyor. Kısa adı GÜÇDEF olan GebzeGümüşhaneliler ÇayırovaDilovası ve Darıca Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği kahvaltılı sohbet programına konuk olan Gebze Belediye BaşkanıAdnan Köşker, dernek üyelerine belediye hizmetleri ve projelere ilişkin sunum yaptı. GÜÇDEF Başkanı Mikail Ozan ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, GÜÇDEF'e bağlı dernek başkanlarının ev sahipliğinde dernek lokalinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya Başkan Köşker'in yanı sıra belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran ve Ahmet Kisbet, başkan danışmanı Şakir Bitmez, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve çok sayıda dernek üyesi Gümüşhaneli katıldı.

ÖNCE ALTYAPI ÇALIŞMALARI

Yapılan pazar kahvaltısının ardından toplantının açılış konuşmasında söz alan GÜÇDEF Başkanı Mikail Ozan, federasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Federasyon başkanı Ozan'ın açılış konuşmasının ardından sunumuna başlayanGebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, hazırlanan sinevizyon eşliğinde belediye hizmetleri ve projelere ilişkin bilgi verdi.

Gebze'de değişimin sürdüğünü belirten Başkan Köşker, "Altyapı ve doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı mahallelerimizde üstyapı ve güzelleştirme çalışmalarımız sürüyor. Üst yapının yanı sıra kentimizi park ve bahçelerle donatıyoruz. 100 yıllık belediye tarihinde 64 park yapılmışken, biz 3,5 yıllık hizmet dönemimize 65'i aşkın parkı sığdırdık" şeklinde konuştu.

VATANDAŞ GÖRÜŞÜ ÖNEMLİ

Gebze'nin her noktasında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir işbirliği içerisinde başlatılan hizmet seferberliğinin devam ettiğini vurgulayan Köşker, "Kaynakları yerinde ve doğru kullanarak her mahalleye eşit hizmet parolasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşa rağmen değil, en ufak hizmette dahi görüşlerini alarak çalışıyoruz. Mahallelerdeki hizmetlerin gerçek sahibi ve takipçileri de, siz değerli hemşerilerimizsiniz. Vatandaşlarımız mahallerdeki gözümüz kulağımız.

TELEFONUMUZ 7/24 AÇIK

Hizmetlerin sorunsuz ilerlemesinde sizlerin takibi çok önemli. Yapılan hizmetlerde aksayan bir nokta olduğunda, olumsuz bir durumla karşılaşıldığında bizi arayarak bildirin. Size bir telefon kadar yakınız. Olumsuz bir durumda, hizmette aksayan bir durum olduğunda lütfen bizi arayarak bildirin. Makam kapımız, gönül kapımız açık olduğu gibi; telefonumuzda 7/24 açık. Telefon numarama kişisel internet sitesi www.adnankosker.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz" sözleriyle çağrıda bulundu. Sunumun ardından Başkan Köşker, dernek yöneticileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:48