banner333

banner309

SAADET PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI KAHVALTILI BULUŞMA HABERİ

Saadet Partisi Gümüşhane Gençlik Kolları İl Başkanlığı 1 Ocak Cuma günü parti merkezinde kahvaltıda bir araya geldi.

Siyaset 02.01.2016, 17:09 12.06.2018, 09:04
SAADET PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI KAHVALTILI BULUŞMA HABERİ
banner400
 Programa GİK üyesi Hüseyin Duman, İl Başkanı Akın Demirle birlikte Gençlik Kolları üyeleri ve çok sayıda Üniversiteli öğrenci  katıldı.

Kahvaltı ile başlayan program akabinde Saadet Partisi Gümüşhane İl Akın Demirin konuşmasıyla devam etti.  Gençlik Kollarının böyle önemli bir günde 1 Ocak Mekke’nin fethinin yıldönümünde  bir araya gelerek, Milli gençliğimizle yeni dönem için bugünün seçilmesinden büyük bahtiyarlık duyuyoruz.  Gençliğimizi kötülüklerden alıkoymak, kurtuluşlarına vesile olmak için çalışan bir hareketiz. Partimizin, davamızın motoru gençliğimizdir.  Bundan sonra bu gençliğimizle  Rabbimizin rızası doğrultusunda nice çalışmalar ve buluşmalar mevlam nasip eylesin dedi.

Saadet Partsi GİK üyesi ve İl Müfettişi  Hüseyin Duman ise geleceğimizin ihyasını,  adil düzeni, emri bil marufu, siz değerli  milli gençliğimizin çalışması ve gayretiyle olacaktır. Çalışmalarımızı ibadet aşkıyla yapmaktayız. Muhterem  Necmettin Erbakan hocamızın emanetini olan bu kutsal davayı ileri götürmenin, İslam coğrafyasında akan kanı durdurmak ve mazlumun ahını dindirmek için Saadet partisine ve siz değerli gençliğimizin azmine çok ihtiyaç vardır  ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Şahin de yaptığı açıklamada öncelikle önemli bir günde bizleri bir araya getiren Rabbimize hamd ediyorum. Programımıza iştirakınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugun 1 Ocak yani Fetihlerin anası Mekke’nin Fethinin yıldönümünde buradayız. Dün Anadolu Gençlik Derneğimizin büyük bir heyecanla kutladığı Mekke’nin Fethinin 1385. Yıldönümüyle birlikte ordan aldığımız fetih heyecanı ve feyziyle 2016 yılına, teşkilat çalışmalarımıza hızlı bir şekilde besmeleyi çektik.

Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak gerek Üniversitemizde, gerekse bulunduğumuz her ortamda iyinin, güzelin, faydalının ve Hak merkezli bir anlayışın hakimi için  çalışacağız. Konserlerle ve yapılan diğer ifsat çalışmaların önüne geçip,  gençliğimizi kurtarmak, iyi olana, güzele çağırmak için  bu gençliğimizle büyük bir aşk ve heyecanla bir araya geleceğiz ve çok çalışacağız  ifadelerini kullandı.

Program, yapılan teşkilat çalışması ve dualarla nihayete erdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:45
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:52