banner333

banner309

 MHP Gümüşhane'de Sürpriz Yapabilir

Yerel Seçimlerin yaklaşmasıyla Gümüşhane’de siyaset arenası iyice ısınmaya başladı. Gümüşhane Belediye Başkanlığı için çeşitli isimlerin şehrin gündeminde yer alması, siyasi partilerin ise toplumun sesine kulak vermeye çalışmasıyla kamuoyuna bazı isimler bomba gibi düştü.

Siyaset 16.11.2018, 09:01
 MHP Gümüşhane'de Sürpriz Yapabilir
banner400

Yerel Seçimlerin yaklaşmasıyla Gümüşhane’de siyaset arenası iyice ısınmaya başladı. Gümüşhane Belediye Başkanlığı için çeşitli isimlerin şehrin gündeminde yer alması, siyasi partilerin ise toplumun sesine kulak vermeye çalışmasıyla kamuoyuna bazı isimler bomba gibi düştü.

 MHP Sürpriz Yapabilir

27.Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinden Gümüşhane’de hızlı bir yükseliş yaşayan MHP, bu yükselişi 31 Mart Yerel Seçimlerinde de devam ettirmek istiyor. Son zamanlarda kamuoyunda sürpriz isimlerle görüşmeler yaptığı bilinen MHP, Gümüşhane merkez ve ilçelerinde bu isimlerin bazılarına resmi teklifte bulundu.

MHP, Adayın Toplumdaki Karşılığına Önem Veriyor

MHP, teklifte bulunduğu isimlerde toplumun beklentisini karşılayacak adaylarla yola çıkmaya hazırlanıyor. Partiye katkı sağlayacak ve oylarını artıracak adaylarla yola çıkmaya hazırlanan MHP, teklifte bulunduğu isimlerin geçmiş dönemlerdeki partisinden çok toplumdaki karşılığını göz önünde bulunduruyor. MHP, belirleyeceği adayın etrafında kenetlenerek Gümüşhane’de AK Parti’ye kaptırdığı 15 yıllık belediye yönetimine tekrar kavuşmak istiyor. 

Karar Aşamasındayım

MHP, Gümüşhane’de yaptığı araştırmaların ardından MHP Genel Merkezinin de bilgisi dahilinde 22.Dönem Gümüşhane Milletvekili Sabri Varan’a Gümüşhane Belediye Başkan Adaylığı için teklif götürdü. Konuyla ilgili gazetemizin sorularını yanıtlayan Sabri Varan, MHP’den teklifin geldiğini doğrulayarak “Henüz ‘Evet’ ya da ‘Hayır’ demedim, karar aşamasındayım” dedi.

Tekliften Onur Duydum

MHP’den gelen teklif ile onur duyduğunu kaydeden Varan, “Böyle bir teklifin MHP’nin Genel Merkez MYK’dan şahsıma gelmesi ve MHP il teşkilatının teklifi olumlu karşılamasından dolayı MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli başta olmak üzere tüm yönetim ve il teşkilatına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Haber Kelkit
Yorumlar (19)
mustafa 6 yıl önce
bence kendi ailesi bile oy vermez. yıllarca ak parti için çalışmış insanlar. kendi partisi neden değer verip aday göstermemiş? geçmiş insanın peşini bırakmıyor. asla oy vermem 50 yaşından sonra bana partimi değiştirecek.
sadık 6 yıl önce
mhp ne kadar çikmazda ki̇ i̇ş parti̇den olmayanlara doğru gi̇tmi̇ş. bu aday olursa hi̇ç kazanamazsiniz. tekli̇f gelmi̇ş vay be! gelmi̇ş mi̇? bence mhp myksi açiklama yapmali böyle bi̇r tekli̇f götürüp götürmedi̇ği̇ne dai̇r.
ÇETO 6 yıl önce
bazi i̇nsanlar haber olur, bazilari kendi̇ haberi̇ni̇ kendi̇leri̇ yaptirir. ne özelli̇ği̇ varmiş ki̇ bu şahsi aday yapsinlar.
MALİK 6 yıl önce
devlet beyi̇n yanina mi̇lletveki̇lleri̇ bi̇le gi̇ri̇p çikamiyor. başka i̇şi̇ yok çağirip adaylik i̇çi̇n konuşacak. pöh. ben i̇nanmiyorum.
Fatih 6 yıl önce
mhp li kimse yokmu ki akp liyi aday yapıyorlar?
ferit 6 yıl önce
ya bi aralar anal izci vardı kimdi o? bir ortaya çıkamadı.
Erdal ülker 6 yıl önce
Gümüşhane ve mhp için en idaal aday inşAllah olur
Rıfkı 6 yıl önce
Daha düne kadar MHP’lilere kafatasçı diyenler bugün gelen tekliften onur duyuyorlar. Bu kadarına da pes!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
2
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:53