banner333

banner309

Gümüşhaneli Adaydan İmamoğlu’na “Hoyratlık” Suçlaması

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Gümüşhane Şiran nüfusuna kayıtlı Birol Aydın’ı aday gösterdi.

Siyaset 29.01.2024, 13:25
Gümüşhaneli Adaydan İmamoğlu’na “Hoyratlık” Suçlaması
banner400

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, mevcut başkan Ekrem İmamoğlu'na hoyratlık suçlamasında bulundu.

Başkanlığı süresince sorunların daha da arttığına vurgu yapan Birol Aydın, ''Kendisi nice fedakarlıklarla 2019'da altın tepside sunulan fırsatı hoyratça heba etmekte ne derece mahir olduğunu gösterdi” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin ikinci kez aday olarak gösterdiği Ekrem İmamoğlu’na seslenen Aydın, “Beş yıl önce göreve gelirken trafik yükünü ve toplu taşımada, ulaşımda yoğunluğunu azaltacağınızı iddia etmiş, insanımıza bu yönde vaatlerde bulunmuştur. Ancak bu 5 senede trafik problemi çözülmedi, trafikte kalma süresi azalmadı. Bu şehirde 5 yıl önce de İstanbullular çeşmeden su içemiyorlardı, 5 yıl geçti, sandığa gidiyoruz, yine insanlarımız çeşmeden su içemez durumdalar. Sahipsiz başıboş köpeklere dair tek bir somut adım atılmadı. Deprem riski için tüm binaların kontrol edileceğini söylemiştiniz. Ancak daha yüz binlerce binaya bir tek belediye elemanı uğramadı. Şimdi 16 milyonun sizlere verdiği hizmet süresinin artık sonuna geldik. Şunu çok net ifade ediyorum. İstanbul'un sizlerle kaybedecek bir 5 yılı daha yok'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Temmuz 2024
İmsak 03:07
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:58
Yatsı 21:41