banner333

banner309

AK Parti Şiran’da Deprem

Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı, genel merkezin talimatı üzerine görevden alındı.

Şiran 18.01.2021, 18:16
AK Parti Şiran’da Deprem
banner400

Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı, genel merkezin talimatı üzerine görevden alındı.

AK Parti'nin Gümüşhane Şiran İlçe Başkanı, Yönetimi, asıl ve yedek üyelerde dahil görevden alındı.5 Eylül 2020'de Şiran ilçesinde gerçekleştirilen 7.Olağan Kongresinde yeniden ilçe başkanlığına seçilen Erhan Güngör, Ak Parti Genel merkezince, kendisinin ve yönetiminin görevden el çektirildiğini duyurdu.

Başkan Güngör, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Değerli hemşerilerim, 17 Ekim 2017 tarihinden bugüne kadar yürüttüğüm Şiran Ak parti ilçe başkanlığı görevinden 14 Ocak 2021 tarihli MKYK kararı ile Şiran Ak parti İlçe Teşkilatı tüm yönetim kurulu asıl ve yedek üyeler ile beraber görevden el çektirilmiştir. Teşkilat Başkanı Sayın Erkan Kandemir imzalı kararı Whatsapp üzerinden ilettiler. Yanımda dim dik duran tüm yönetim kurulu üyelerimize ve Şiranlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Görevim gereği adaletten ayrılmadım, ne partizanlık yaptım ne rant peşinden koştum nede zulüm ettim. Zalimin karşısında mazlumun yanında durdum. Zalimin zulmünü engelledim zalime bile zulüm etmedim. Şiran’da bu olanlara herkes şahittir. İstemeyerek kırdığım üzdüğüm kim varsa özür diliyorum. Lütfen bana haklarınızı helal ediniz. Benim hakkım varsa helal olsun. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Son olarak bu şarkı burada bitmez diyorum.” ifadelerini kulandı. Güngör ayrıca sosyal medya hesabında E devlet üzerinden partisinden istifa ettiğinizde paylaştı.

5 Eylül 2020'de Şiran ilçesinde gerçekleştirilen 7. Olağan Kongresinde Tek listeyle seçime giren Erhan Güngör, 348 delegenin güven oyunu alarak yeniden Ak Parti Şiran ilçe başkanı seçilmişti.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:50