banner333

banner309

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Platformu, Feramuz Üstün'le bir araya geldi

Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Platformu’nun (GÜNÖP) düzenlediği "Gençlik Değerleriyle Buluşuyor" adlı söyleşi programının ikinci konuğu Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün oldu.

Gurbet 29.12.2014, 08:44 29.12.2014, 08:52
Gümüşhaneli Üniversite Öğrencileri Platformu, Feramuz Üstün'le bir araya geldi
banner400
İlbank İstanbul Bölge Müdürlüğü sosyal tesislerinde gerçekleşen programa GÜNÖP üyesi üniversite öğrencileri katılım gösterdi.

Öğrencileri özellikle önemsediğini dilegetiren Üstün, öğrenci platformlarının önemli olduğunu belirtti.

Üstün" Gençlerin bugün imkanları daha fazla,dolayısıyla bugünkü gençlerin daha özgüvenli, dünya meselelerine adapte olacak şekilde kendilerini yetiştirebiliyorlar" dedi.

Gençlerin memleket meselerine ilgi duyması sebebiyle mutlu olduğunu vurgulayan Üstün söyleşiden dolayı da çok mutlu olduğunu belirtti. Bunun yanında Gümüşhane'nin kalkınma açısından ekonomik,sosyal, turizm ve yatırımlar konuları da ele alındı. Gümüşhane'deki yatırımlar için Üstün " Gümüşhane son 12 yılda 4.5 katrilyon yatırım almada Türkiye 7.sidir"dedi.

Ekonomik gelişmeleri vurgulayarak; Gümüşhane'nin işsizlikte ise Türkiye'de en düşük işsizlik oranına sahip üç ilden biri olduğunu belirtti.

İşsizliği daha da düşürmeye çalıştıklarını söyledi. Gümüşhane'nin önemli bir katkıyı iyi bir ivme yakalayan Gümüşhane Üniversite'sinin sağladığını kaydetti.

Öğrencilerin soruları üzerine Milletvekilliğinden bahsederek"bir partiden aday olup seçilebilirsiniz, seçildikten sonra tüm milleti temsil edersiniz"dedi. Programda emeği geçen herkese teşekkür eden Üstün'e plaket takdim edildi.

Toplu fotoğraf çekimiyle sona eren programda Günöp Başkanı Birgül Balta ve Günöp Yönetim Kurulu hem Milletvekili Feramuz Üstün'e hemde katılan öğrencilere teşekkür etti.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51