banner333

banner309

GÜMÜP ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi

GÜSİAD bünyesinde merkezi İstanbul'da bulunan Gümüşhaneli Mühendis ve Mimarlar Platformu (GÜMÜP) yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

Gurbet 06.01.2024, 23:22
GÜMÜP ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi
banner400

GÜSİAD Genel Merkezinde GÜMÜP Başkanı Yasin Kadakal'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Genel Başkanı Yüksel Yalçın da katıldı.

GÜMÜP'ün yönetimi ve işleyişi ile ilgili kararlar alınan toplantıda Başkan Yardımcısı olarak Timur Şahin, Genel Sekreter olarak Ahmet Muhammed Yılmaz, Avrupa Yakası Sorumlusu olarak Onur Enes Akhan, Anadolu Yakası Sorumlusu olarak Ferhat Tuncer ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak Refik Yılmaz görevlendirildi. Toplantıda ayrıca, GÜMÜP'ün iyileştirilmesi ve daha aktif hale getirilmesi konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

GÜMÜP Başkanı Yasin Kadakal, toplantının ardından yaptığı açıklamada platformun amacının Gümüşhaneli mühendis ve mimarların bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmak, ortak projeler geliştirmek, ülkemizin ve Gümüşhane'nin kalkınmasına katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Kadakal, “GÜMÜP yerelden genele uzanan bir köprü ve aynı gaye ile bir araya gelen hemşehrilerimizin ortak paydada buluştukları kuruluştur. Çözüm yolları üretmek ve Ülkemize katma değer sağlamak başlıca gayemizdir. Bu düşünceler ışığında katılımcı bir anlayışı benimsemekteyiz. Nerede bir meslektaş hemşehrimiz varsa ona ulaşmayı ve birikiminden istifade etmeyi arzu etmekteyiz” dedi.

Kadakal, ayrıca sosyal medyanın aktif kullanılarak meslektaşlarla daha sıkı bağlar kurulması ve mesleğe yeni başlayacaklara gerekli desteğin verilmesinin önemine değindi.

GÜMÜP’ün yeni yönetim kurulu üyeleri şu şekilde: Timur Şahin, Ahmet Muhammed Yılmaz, Onur Enes Akhan, Ferhat Tuncer, İbrahim Sevindik, Kübra Meral Taşdemir, Salih Ekmen, Semih Furkan Karahan, Aybüke Çelik, Selahattin Uyar, Refik Yılmaz, Semra Nur Baş, Numan Yazıcı, Mehmet Selvi, Muhammet Sait Çağlar, yedek üyeler İlayda Sena Ölmez, Hakan Soysal, Hamit Arslan, Semra Yeğin, Erdem Aydın..
 

Kaynak: www.gumushane.gen.tr
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:04
Güneş 04:56
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 20:00
Yatsı 21:44