banner333

banner309

Eticaret

Gadalar'dan, Haber 29'a Ziyaret !

Türkiye’nin ilk patent hakkı bulunan taraftar grubu Gadalar’ın başkanı Ahmet Kaya genel koordinatörümüz Serkan Kaya’yı ziyaret etti.

Gurbet 25.12.2012, 18:30
Gadalar'dan, Haber 29'a Ziyaret !

Esenyurt’ta gerçekleşen ziyarette Serkan Kaya;” Gadalar grubu kurulduğu günden bu yana Gümüşhane isminin olduğu her yerde olmaya gayret ediyorlar. Gümüşhane tutkusu hiçbir şey ile ölçülmez. Bakıyorum grupdaki kişilerin çoğu iş adamı ve iş veren konumunda ancak bundan ötürü ne Gümüşhanespor’u nede Gümüşhane Torulspor’u tribünde bağırarak desteklemeyi sorun ediyorlar. Bu olay her türlü takdirin üzerindedir. Birde Gadalar isminin patentini almaları bambaşka bir güzellik ve değişiklik olmuş. Bu olayı Türkiye’de gerçekleştiren ilk taraftar grubu olmalarındna ötürü ayrıca tebrik ederim. Gadalar Grubu’na Sayın başkan nezdinde teşekkür eder, nazik ziyaretten ötürü teşekkür ederim” dedi.

Gadalar Grubu Başkanı Ahmet Kaya;” Haber 29 Gümüşhane’nin önemli basın ayağıdır. Gerek grubumuzla alakalı, gerek ilimizle alakalı yaptıkları ses getirici haberlerden ötürü teşekkür ederim. Gadalar olarak nefesimizin yettiği kadar Gümüşhane demeye devam edeceğiz. Serkan Kaya’ya ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim” dedi.

Gadalar Grubu Başkanı Ahmet Kaya ziyaret sonu Haber 29 Genel Koordinatörü Serkan Kaya'ya Gadalar kaşkolu hediye etti.

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (0)
20
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:32
İkindi 16:20
Akşam 19:27
Yatsı 20:56