banner333

banner309

Yangın Merdiveni İmalatı Firması Olarak Müşterilerimize Verdiğimiz Değer

Yangın merdiveni firmaları içerisinde üretim safhasından müşterinin kullanım safhasına kadar firmamız bir aileyi sahiplenir gibi müşterilerini sahiplenmekte ve profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip oluşuyla ön plana çıkmaktadır.

Güncel 26.07.2020, 02:59 26.07.2020, 03:03
Yangın Merdiveni İmalatı Firması Olarak Müşterilerimize Verdiğimiz Değer
banner400

Yangın merdiveni firmaları içerisinde üretim safhasından müşterinin kullanım safhasına kadar firmamız bir aileyi sahiplenir gibi müşterilerini sahiplenmekte ve profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip oluşuyla ön plana çıkmaktadır. Sektörde bulunan diğer firmalar ile hiçbir rekabet girişimimiz yoktur. Firmamız yıllardır A kalite ve sertifikalı yangın merdiveni üretimi ile müşterilerine değer vermiş, maliyet odaklı değil kalite odaklı tutumuyla dikkat çekmiş ve rakiplerini geride bırakarak sarsılmaz bir yer edinmiştir. Kar ve çıkar amacı güden firmalara, müşterileri ailesinden ayırmayan firmamız gece gündüz muhtaç etmemek adına yüksek standartlı ürünleri hizmete sunmak için çalışmaktadır.

Yangın merdiveni imalatı yaparak birçok okulu, topluluk ve kamu binalarını, yaşanabilir konutları yangına karşı güvenlik tedbiri ve sağlıklı tahliye yapabilmek için güçlendirmeye çalışmaktayız. Özellikle birçok bireyin bir arada bulunduğu binalarda yangın çıktığında insanların zarar görmeksizin tahliyesini sağlamak biraz güç bir durumdur. Yangın sebebiyle yara almayan birçok insan izdiham sebebiyle yaralanabilmektedir. İzdihamların oluşmaması adına binaya uygun en doğru merdiven çeşidini seçmekte ve bilgisi olmayan müşterimizi yanlış seçimlerden uzak tutmaktayız.

Yangın merdiveni fiyatları hakkında gerekli bilgileri alabilmek için firmamız ile görüşebilir, firmamız ile görüşmek için randevu alabilir, bilginiz eksik ise firmamızın iletişim ekibi tecrübesiz olduğunuz güvenlik sistemleri ile ilgili her konuda size yardımcı olabilir ve kusursuz bir hizmet görebilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri ve can güvenliği bizim için her daim önemlidir. Arzularınız dikkate alınacak ve firmamızın tecrübesi ile binalara yerleştirilecek merdivenlerin en kalitelisi ve en doğru çeşidi belirlenecektir. Belirlenen ürünlerin montajı firmamızın profesyonel montaj ekibi tarafından montajı yapılacaktır.

Yangın Merdiveni Önemini Kavramak

Her gün haberlerde duyduğumuz içimizi karartan ve son derece üzücü olan olaylar arasında yangın felaketleri bulunmaktadır. Haberleri detaylı incelediğinizde can kayıplarının artmasına neden olan bazı ihmallerle karşılaşabilirsiniz. Binalarda yangın merdivenlerini bulundurmamak bunların başına gelmektedir. Bu nedenle öncelikle yangın merdiveni önemini kavramak gerekmektedir. Hiçbir yangın merdiveni imalatı binalarda keşif hizmeti yapılmadan üretilmemektedir. Standart ölçülere göre üretilen bu ürünlerin öncelikle binalarla uyumlu olup olmadığına bakılacaktır. Binaların ölçüleri alındıktan sonra yönetmelikte belirtilen alt ve üst limitlere göre uygun ölçüler kullanılacaktır. Buna göre adımlarınızın sağlam atılmasına ve kayma gibi risklerden uzaklaşmanıza önem verilecektir. En uygun kaymaz yapıda malzemelerin kullanılacağı basamakların gelişigüzel yapılmaması için profesyonel ekiplerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paslanmayan Yangın Merdivenleri

Yangın merdivenlerinde paslanmaz özelliklerin olması gerekmektedir. Bu sayede dış ortamlarda meydana gelecek çeşitli olumsuzluklardan ve hava şartlarından da olumsuz etkilenmemesine özen gösterilmelidir. Yangın merdiveni imalatı esnasında kullanılacak ürünlerin bu yapıda olması için titizlikle sergilenecek olan işçiliğe firmalarımızdan göz atabilirsiniz. Sizler için ideal olan ürünlerimizin fiyatlarının uygun olması da büyük bir avantaj sağlayacaktır. Tereddüt etmeden satın alabileceğiniz modellerimizde kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz. Binaya uygun renk ve tasarımlarda, Z tipi veya dairesel yangın merdiveni ürünlerini sipariş edebileceğiniz adreslerimiz sayesinde evinizden uzakta olsanız da, aile bireyleriniz için gözünüz arkada kalmayacaktır. Felaketlerden hızla çıkabilecekleri alanlara sahip binalarda olmaları büyük bir güven kazandıracaktır.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 20 Mayıs 2024
İmsak 03:07
Güneş 04:54
Öğle 12:24
İkindi 16:19
Akşam 19:43
Yatsı 21:23