banner333

banner309

Murat Akın’dan, Kurban Bayramı Mesajı

Ariana Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 1954 Kelkit Belediyespor Onursal Başkanı Murat Akın Kurban bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Güncel 30.07.2020, 09:10 30.07.2020, 13:45
Murat Akın’dan, Kurban Bayramı Mesajı
banner400

Murat Akın Kurban Bayramı mesajında;”Hz. İbrahim sadakati, Hz.İsmail teslimiyeti olgusu olan Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir.  Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Bizlere düşen görev; zenginiyle-fakiriyle, yaşlısıyla-genciyle bayramları gerçek manada değerlendirebilmek; Milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği; sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Gümüşhaneli tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın  bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” 

 “O Halde, Rabbin için namaz kıl, kurban kes” (Kevser suresi -2)

dedi.

Yorumlar (1)
NEJDET TAŞCI 4 yıl önce
murat bey şu Gümüşhane spora da bi̇rel atarimsin babanın hayrına.
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Mayıs 2024
İmsak 03:03
Güneş 04:52
Öğle 12:24
İkindi 16:20
Akşam 19:46
Yatsı 21:27