banner333

banner309

Eticaret

Bu Kadın İnsan Olamaz

Gümüşhane Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin 21 Temmuz 2014 Pazartesi günü yapılan genel kurul toplantısında İsrailli Kadın Milletvekili AYALET SHAKED Ağır bir dille kınandı.

Güncel 21.07.2014, 16:11 22.07.2014, 08:40
Bu Kadın İnsan Olamaz

 Kadın meclisi genel kurulunda oy birliği ile alınan karar şu şekilde;

İsrailli kadın milletvekili Ayalet Shaked’i “Bütün Filistinli anneler de ölmeli” sözlerinden dolayı kınıyor ve böyle bir kadının, kadın dünyasının yüzkarası olduğunu bütün dünyaya haykırıyoruz.

Bilindiği gibi, İsrailli kadın milletvekili Ayelet Shaked, İsrail’in Gazze’ye düzenlediği operasyonlara destek vererek, sosyal medyada şu ifadeleri paylaşmıştı: “Bütün teröristlerin arkasında onları destekleyen onlarca kadın ve erkek var. Onların desteği olmadan bu teröristler amaçlarına ulaşamaz. Onların hepsi bizim düşmanımız ve onların kanı bizim elimizde olmalı. Bu öldürülen teröristlerin anneleri için de geçerli. Annelerin oğullarının peşinden gitmeleri adil olur. Ölmeliler ve evleri yıkılmalı ki bir daha terörist yetiştiremesinler.

” Tarihte soykırıma maruz kalmış bir acının sürecinden gelen İsrail devletinin bir kadın milletvekilinin, Gazzeli Müslüman kadınlar için SOYKIRIM kokan sözleri ise en büyük insanlık suçudur. Evli ve iki çocuk annesi olduğu bilinen ama, analıktan nasibini almamış canavar ruhlu bu kadını, tüm dünyada kadınların yüzkarası ve istenmeyen kadın ilan ediyor, yüzlerce masum insanı katleden İsrail terörizmini lanetliyor, şehitlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

GÜMÜŞHANE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ

Yorumlar (0)
9
açık
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak 02:54
Güneş 04:50
Öğle 12:31
İkindi 16:30
Akşam 20:03
Yatsı 21:51