banner333

banner309

Taraftara sözümüz olsun!

Gümüşhanespor’un tecrübeli futbolcusu Taner Koç, 1 Ağustos tarihinde başlayıp geçtiğimiz hafta Pazar günü sona eren Erzurum kampını Gümüşkoza’ya değerlendirdi.

Gümüşhanespor 16.08.2017, 19:12 17.08.2017, 08:46
Taraftara sözümüz olsun!
banner400

Gümüşhanespor’un tecrübeli futbolcusu Taner Koç, 1 Ağustos tarihinde başlayıp geçtiğimiz hafta Pazar günü sona eren Erzurum kampını Gümüşkoza’ya değerlendirdi.

Yaklaşık 13 gün süren kamp sürecinin son derece verimli ve neşeli geçtiğini kaydeden Koç, “Yoğun bir programı uyguladık, çok iyi çalıştık. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösterdi. Hocamızın bizden istediklerini en iyi bir şekilde yapmak için büyük bir istekle çalışmalarımızı yaptık. Bu kamp süresincede bazı hazırlık maçlarımız oldu. Belki performans açısından istenilen seviyede değildik ama eksikliklerimizi görme şansımız oldu.  Allahın izniyle maçlarımız başlayıncaya kadar bu eksikliklerimizi giderip hazır duruma geleceğiz. Tabi kolay değil. Neredeyse yeni bir takım kuruldu. Dolayısıyla da ister istemez bir uyum süreci yaşandı. Çok şükür bunu atlattık. İyi bir arkadaşlık ortamı yakaladık” dedi. 

Taraftarlara keyif veren bir futbol ve sezon sonunda da şampiyonluk hediye edeceklerini söyleyen Koç, “Taraftarlarımız merak etmesin, bize güvensin ve desteğini esirgemesin. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Maçlarımıza gelip bizi takip etsinler. Onlara bu sezon Allah’ın izniyle çok keyifli maçlar izleteceğiz. İki sezondur kaçırmış olduğumuz şampiyonluğu bu sezon yakalayıp onlara armağan edeceğiz. Hocamız çok iyi maşallah. Zaten tecrübesiyle, bize bir abi ve baba gibi yaklaşıyor. Bize çok şeyler öğretiyor ve bizlere manevi açıdan da çok yardımcı oluyor. Allah’ın izniyle onunda ümitlerini boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.
 

Şahin Öztürk

Kaynak: Gümüşkoza Gazetesi
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51