banner333

banner309

Gümüş hücum hattında sorun yaşıyor

Şampiyonluğa kilitlenen kırmızı beyazlı ekibimiz, tecrübeli teknik adam Levent Eriş yönetiminde Erzurumda yoğun bir kamp dönemi geçirdi.

Gümüşhanespor 15.08.2017, 23:01 17.08.2017, 08:53
Gümüş hücum hattında sorun yaşıyor
banner400

Şampiyonluğa kilitlenen kırmızı beyazlı ekibimiz, tecrübeli teknik adam Levent Eriş yönetiminde Erzurumda yoğun bir kamp dönemi geçirdi. Kırmızı beyazlı temsilcimizin yeni sezona ilişkin Erzurum’daki kamp hazırlıkları önceki gün sona erdi ve iki günlük iznin ardından yarın sabah Gümüşhanede ki tesislerde toplanarak hazırlık çalışmalarını burada sürdürecek.

Teknik patron Levent Eriş, Gümüşkozaya yaptığı açıklamada, takımın son derece verimli bir kamp dönemi geçirdiğini belirterek, oyuncuların arzusundan memnun olduğunu dile getirdi.

Takımın antrenman temposundan ve çalışmalardan memnuniyet duyduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, ‘’ Özelikle santrafor konusunda çok sıkıntı yaşıyorduk. Hayırlısıyla Berk İsmail’i kadromuza kattık. Tahmin ediyorum bir santrafor daha kadromuza dahil edersek bütün sıkıntılarımızı ortadan kaldıracağımızı düşünüyorum.’’ dedi.

Hücumda ve pozisyon yaratmada sıkıntı var

Şampiyonluktan başka bir düşüncelerinin olmadığını ve tüm gayretlerinin ve çalışmalarının bu doğrultuda sürdüğüne işaret eden Eriş, oyuncularının Hatay’la oynanan hazırlık maçının ilk yarısında muazzam bir oyun ortaya koyduğunu vurguladı.

Takımın hücumda ve pozisyon yaratmada yaşadığı sıkıntıların sürdüğüne dikkati çeken Eriş, bu sorunu çözdükleri takdirde hiçbir sıkıntılarının kalmayacağını değerlendirmesinde bulundu.

“Takım fiziksel olarak henüz hazır değil”

Eriş, hücum ve pozisyon yaratma açısından çok daha etkin bir takım haline geleceklerine olan inancını ifade ederek, takımın henüz fiziksel olarak tam anlamıyla hazır hale gelmediğin bildirdi.

Takıma kadro anlamında bir iki takviye daha yapacaklarını anlatan Eriş, ‘’Bir santrafora daha ihtiyacımız var. Orta sahaya da belki bir oyuncu daha katarsak sezona çok iyi bir kadroyla gireceğimizi düşünüyorum.’’şeklinde konuştu.

Şahin Öztürk

Haber Kaynağı: Gümüşkoza Gazetesi

Kaynak: Gümüşkoza Gazetesi
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52