banner333

banner309

Akyel'in görevine son verildi

TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, Teknik Direktör Fatih Akyel’in görevine son verildiğini açıkladı.

Gümüşhanespor 31.01.2020, 20:54
Akyel'in görevine son verildi
banner400

TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, Teknik Direktör Fatih Akyel’in görevine son verildiğini açıkladı.


Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Cengiz Fırat yaptığı yazılı açıklamada Teknik Direktör Fatih Akyel’in görevine son verildiğini belirterek, “Transfer dönemi boyunca kulübümüze, şehrimize ve milletimize yakışmayan tutumları sebebiyle Fatih Akyel ile yolların ayırdık. Birçok futbolcuyu arayarak Muvafakatname vermemeleri yönünde telkinde bulunmak hem de mevcut hocaya yakışır mı? Bunun takdirini değerli Gümüşhane halkının takdirine bırakıyorum. Bu zat, şahsımın haberi olmadan sahte kombine bilet bastırıp, insanlara sattığını da öğrendim. Bin civarında satılan bilet parası ortada yok. Bu zihniyette olan bir kişiyle çalışmamız mümkün değildir. Ancak işin en acı tarafı, bu olumsuz tavrını sergileyen,  arkamızdan kuyumuzu kazan ve bir şehrin hayalleri ile oynayan bu insana en büyük desteği veren Başkanvekili sıfatı verdiğimiz Musa Ertekin. Kendisin de istifasını talep ettik. Ertekin dün itibariyle kulübümüz hesabına gelen 200 bin TL’ye resmen el koydu. Bu para ile SGK borcu yatırılacaktı. Üzeri de tamamlanıp Maliye borcu yapılandırılacaktı. Hem Maliye’den hem SGK’dan ödeme talimatlarını almamıza rağmen dün akşama kadar Musa Ertekin, hiçbir yöneticimizin telefonuna bakmadı ve transferin açılmasına engel oldu. Halbuki, geçmişten bugüne kadar borçlu olduğumuz tüm futbolculara ödemeleri yapılarak Muvafakatnameleri alındı. Ayrıca transfer açıldığı andan itibaren sözleşme imzalayacağımız futbolcuların vekaletleri dahi alınmıştı. Musa Ertekin resmen kulübümüzü sabote etmiştir. Tüm taraftarlarımız ve değerli Gümüşhane kamuoyunun bunu bilmesini isterim. Sahte bilet paraları, 200 bin TL ve daha önce yine kulübümüz adına yatan 250 bin TL için Pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağız. Pendik maçından sonra süreçle ilgili detaylı bir açıklama yapacağız. Transferi açamadık diye hiç kimse pes ettiğimiz düşünmesin, ilk gün ki inancımızı koruyoruz. Mevcut oyuncularımızın bu zorlu süreçte alnımızın akıyla çıkacağımızı ve ligde kalacağımızda inanıyorum. Taraftarımızın ve şehrimizin desteğiyle her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu söylemek isterim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Burak gündüz 4 yıl önce
Yazıklar olsun gumushaneyi bu duruma düşürüp rezil edenlere
ali ak 4 yıl önce
başkan sana inanmıyorum,
Kale li 4 yıl önce
Başkan bu hikayelere ancak sen kendin inanırsın,yemezler
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50