banner333

banner309

Başbakan Yıldırım Gümüşhane’ye geliyor

Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Gümüşhane-Bayburt Havaalanının temel atma törenine katılmak ve miting yapmak üzere Gümüşhane’ye geliyor. 

Gümüşhane 06.06.2018, 12:00
Başbakan Yıldırım Gümüşhane’ye geliyor
banner400

Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Gümüşhane-Bayburt Havaalanının temel atma törenine katılmak ve miting yapmak üzere Gümüşhane’ye geliyor. 

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ı bağrımıza basacağız” diyerek Başbakanın gelişiyle ilgili yaptığı açıklamada “13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 14.00’de Atatürk Caddesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı ve Ak Parti Genel Başkan Vekili Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katılımı ile yapacağımız mitingin ardından Salyazı’da Gümüşhane-Bayburt Havaalanı’nın temel atma törenini gerçekleştireceğiz. AK Parti teşkilatları ve Gümüşhaneli hemşehrileri olarak Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ı hep birlikte kucaklayacağız. Anadolu’nun ve coğrafyamızın yiğit evladını bağrımıza basacağız. Allah’ın izniyle hep birlikte 13 Haziran günü Gümüşhane-Bayburt Havaalanının da temelini atacağız. Daha önceki açıklamalarımda da ifade ettiğim gibi havaalanı Gümüşhane için vizyon bir projedir. Allah’ın izniyle bu projemizi hayata geçiriyoruz. Havaalanı projemizin hayata geçmesinde çok büyük emekleri olan başta Gümüşhane Milletvekillerimiz Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş olmak üzere, destek olan Başbakan Yardımcımız Sayın Fikri Işık ve Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal nezdinde bütün bakanlarımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. 1 Kasım 2015 seçimlerinde milletvekillerimizin seçim vaatleri arasında yer alan havaalanı projesini hayal satmak olarak nitelendiren bazı güruhlar vardı. Bu çok vahim bir durumdur çünkü Ak Parti’nin yaptıklarını ve yapacaklarını onlar hayal dahi edemezler. 1 Kasım seçimleri öncesinde havaalanı yapılmasını hayalcilik olarak nitelendirenlerin değerlendirmesini de kamuoyumuzun taktirlerine bırakıyorum. 13 Haziranda yapacağımız miting ve temel atma törenimize bütün hemşerilerimizi davet ediyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.” 

Kaynak: Şiran Gündem Gazetesi
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Mayıs 2024
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:24
İkindi 16:21
Akşam 19:48
Yatsı 21:30