banner333

banner309

Kariyer Merkezinden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Gümüşhane Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi yönetici ve üyeleri Gümüşhane Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek 4-5 Mart’ta yapılacak kariyer fuarıyla ilgili bilgi verdi.

Gümüşhane Üniversitesi 28.01.2022, 12:04
Kariyer Merkezinden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
banner400

Gümüşhane Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Ali Özcan ve müdür yardımcıları Doç. Dr. Ersin Diker, Dr. Merve Karaçay Türkal ve Dr. Umut Denizli Gümüşhane Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ziyarette Gümüşhane yerel basının gidişatı ve iş imkanları konuşulurken Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Kariyer  Geliştirme Uygulama ve  Araştırma Merkezi ev sahipliğinde, Gümüşhane Üniversitesi’nin de aralarında olduğu, Giresun Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesinin paydaşlığında 4-5 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı (DOKKAF’22) hakkında bilgi verdi.

Fuarın Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda gerçekleştirileceğini kaydeden Gümüşhane Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Dr. Ali Özcan, Gümüşhane Üniversitesi öğrencilerinin mezun olduktan sonra iş imkanlarından faydalanabilmeleri için DOKKAF’22’nin büyük öneme sahip olduğunun altını çizdi.

Fuara başvuru linki: https://forms.gle/VUHzgrt4Uuk1g5hHA
Tanıtım sayfası: //www.dokkaf.com/
Loca ve stant alanı: https://my.matterport.com/show/?m=2g5w8t9ojov

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:00
Yatsı 21:49