banner333

banner309

Gümüşhane Torul Gençlik Yeni Başkanı;Selami Üçüncüoğlu

Kulüp Başkanı İhsan Uçar’ın Türkiye Voleybol Federasyonu yönetimine seçilmesinin ardından olağan üstü kongreye giden Acıbadem Erkekler Voleybol 1.ligi takımlarından Gümüşhane Torul Gençlik kulübü başkanlığına Selami Üçüncüoğlu seçildi.

Gümüşsu Gümüşhanespor 20.01.2013, 21:21
Gümüşhane Torul Gençlik Yeni Başkanı;Selami Üçüncüoğlu
banner400

 Torul Namık Kemal İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen kongreye Vali Dr. Yusuf MaydaAK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Doç.Dr. Kemalettin AydınFeramuz ÜstünGümüşhane Belediye Başkanı Mustafa CanlıTorul Kaymakamı Recai Karal, Torul Belediye Başkanı Selami Bostan, Salyazı Belediye Başkanı Mühür Uçar, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İsrafil Aslan, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan ÇimenMHP Gümüşhane İl Başkanı Orhan Mazman, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler katıldı.Divan başkanlığını Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı’nın yaptığı kongrede katip üyelikleri ise Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İsrafil Aslan ile AK Parti Torul İlçe Başkanı Halil İbrahim Yavuz yaptı.Faaliyet raporunun okunmasının ardından konuşan AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr. Kemalettin Aydın, beş yıl önce kurulan ve çok zor şartlarda markalaşan Gümüşhane Torul Gençlik Spor Kulübü’nün birinci ligde mücadele etmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.Kulübü yaşatma zorunluluğu olduğunu ifade eden Aydın, “Gümüşhane Torul Gençlik hiçbir zaman mağdur edilmeyecek, üzerimizdeki paltoyu satmak gerekiyorsa da bu kulübü yaşatacağız. Bu kulübe siyaseti sokmama adına beş yıl mücadele ettim. Hiçbir yerde de adımın zikredilmemesi adına çaba harcadım. Bundan sonraki süre içerisinde de kulübün siyasetin üzerinde tutulmasını istiyorum. Yaklaşan birçok seçim var, kulüp üzerinden de hiç kimsenin siyasi süreç yaşamamasını da rica ediyorum.” diye konuştu.Gümüşhane Valisi Mayda ise yaptığı değerlendirme konuşmasında, voleybol takımının birinci ligde mücadele ettiğini belirterek, “Takımımız şu anda bir ilçe takımı olarak Galatasay’la, Fenerbahçe ile mücadele ediyor. Kulübümüz hem iddialı hem de kendinden emin olarak yoluna devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra bir sorumluluk da beraberinde geliyor. Beş yıllık süre içerisinde önemli başarılara imza attı. Olağanüstü kongre sonucunda yeni bir yönetim de oluştu. Her takımın bir maliyeti var. Kulübümüzün de bir miktar birikmiş giderleri var. Bunların da karşılanması gerekiyor. Gümüşhaneli girdiği her işte başarısını ispatlamıştır. Bu yönüyle de yeni bir yönetim oluştu. Bu bir bayrak yarışıdır. Yarış artan bir performansla devam edecek. Biz, bu takımın liderliğini de görmek istiyoruz. Gümüşhane'yi temsil eden bu takım yalnız bırakılmayacaktır. Hiçbir Gümüşhanelinin de bundan geri durma lüksü yoktur. Herkes bu yeni oluşumun arkasında olacak ve destekleyecektir. Ben kendilerini kutluyorum.” dedi.Kongrede yapılan seçim sonunda iş adamı Selami ÜçüncüoğluGümüşhane Torul Gençlik Kulübü Başkanlığına getirildi.


Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (2)
Haydar Üçüncüoğlu 11 yıl önce
Selami bey
Hayırlı olsun.Allah utandırmasın
gümüş 11 yıl önce
başlamadan istifa etti diyorlarbu söylentiler doğru ise İhsan uçar sana göreve talip olup kaçtı diyenlere cevap vermek düşer ..
2
az bulutlu
Namaz Vakti 17 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51