banner333

banner309

ŞİDEF ve Kızılay’dan, Yeşilbük’e Gönül Köprüsü

Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF), Yeşilbük Beldesi Derneği ve Türk Kızılay Kadıköy şubesi girişimi ile Yeşilbük’de eğitim öğrenim gören öğrencilere bot, giyecek kıyafet ve çanta hediye edildi.

Dernek 12.12.2022, 20:51 12.12.2022, 22:03
ŞİDEF ve Kızılay’dan, Yeşilbük’e Gönül Köprüsü
banner400

İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteren Yeşilbük Beldesi Derneği’nde gerçekleşen teslim programı ile hediyeler Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan’a teslim edildi.

ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya;” Türk Kızılay Kadıköy şubesi, Yeşilbük Beldesi Derneğimiz ile birlikte Yeşilbük beldesinde eğitim gören çocuklarımıza bot, kıyafet ve çanta hediyesi göndermenin mutluluğunu yaşadık. Yeşilbük’te sadece belde merkezinde ikamet eden öğrenciler değil, belde etrafındaki 19 köyde yaşayıp taşımalı eğitimle beldeye gelen çocuklarımızda yer almaktadır. Eğitim gören çocuklarımıza dokunmak, onların sevincine ortak olmak en önemli misyonlarımızdandır. Değerli hemşehrilerimizin ve yol arkadaşlarımızın katkıları ile güzel paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Bu güzelliğe katkılarından dolayı ŞİDEF Genel Başkan Yardımcımız, Türk Kızılay Kadıköy Şube Başkanı Birol Boz’a, ŞİDEF Yönetim Kurulumuza ve Yeşilbük Beldesi Derneği yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Teslim töreninde ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya, Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan, ŞİDEF Danışma Kurulu Üyesi Abdullah Canan, ŞİDEF Genel Başkan Yardımcılarımız Birol Boz, Yalçın Onur ve Yeşilbük Beldesi Derneği Başkanı Zafer Canan yer aldı.

Yorumlar (1)
Aykut Yılmaz 1 yıl önce
Tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Nisan 2024
İmsak 04:04
Güneş 05:35
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:34