banner333

banner309

GİAD’dan Akşener ve Erbakan’a Ziyaret

Ankara’da faaliyet gösteren Gümüşhaneli İş Adamları ve Girişimcileri Derneği (GİAD) İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ı ziyaret etti.

Dernek 15.03.2020, 01:34 15.03.2020, 01:43
GİAD’dan Akşener ve Erbakan’a Ziyaret
banner400

GİAD Yönetim Kurulu üyleri ve GİAD Yüksek İstişare Kurulu üyeleri, ziyaret programları dahilindesiyasi parti genel başkanları ve temsilcileriyle olan nezaket ziyaretlerini ve görüşmelerini sürdürüyor.

GİAD, hafta içerisinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Aksener'i TBMM'ndeki makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Samsun Milletvekili hemşerimiz  Bedri Yaşar, Aksaray Milletvekili hemşerimiz Ayhan Erel ile İstanbul Milletvekili hemşerimiz  Ümit Beyaz ve MKYK Üyesi hemşerimiz Ersin Beyaz da katıldılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kurt, GİAD tarihçesi,  faaliyetleri, iş dünyasının ve iş insanlarının yaşadığı güncel sorunlardan bahsetti.

Gümüşhaneli iş insanlarının yoğun olarak çalıştıkları inşaat sektöründeki sıkıntılardan, rekabet, finansman ve istihdam alanlarındaki sorunlardan bahsettikten sonra, Gümüşhaneye yönelik olarak tarım ve turizm konularında, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, odalar ve resmi kurumların da iştirakleriyle gerçekleştirmeyi düşündükleri iki önemli çalıştayınhazırlıkları ve sürece ilişkin prosedür hakkında bilgiler verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gümüşhane ve Gümüşhanelilere ilişkin anılarını paylaşarak, sektörün ve genel mânâda iş dünyasının sorunlarını yakından ve dikkatle takip ettiklerini, her konuda ciddi çalışmalar yürüttüklerini söyleyerek, GİAD ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Görüsmeden sonra GIAD heyeti, Samsun Milletvekilimiz Bedri Yaşar beyin konuğu olarak ağırlandı.

GİAD Yönetim Kurulu gecen hafta içerisinde de "ziyaretler programı" dâhilinde Yeniden Refah Partisi Genel Baskanı Fatih Erbakan'a nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapılması planlanan görüşme, ziyaretten bir gün önce Corona Virüs salgını tedbirleri dahilinde ileri bir tarihe ertelendi

TBMM Ziyaretlerimizde, bizden yakın ilgisini esirgemeyen İstanbul Milletvekili hemşerimiz Turan Aydoğdu'yu da makamında ziyaret ettik.

GİAD olarak Gümüşhane için Gümüşhane'ye özel ve özgü proje geliştirme çalışmaları hakkında kendisiyle bilgi paylaşımında bulunduk. Sayın  vekilimiz, çalışmalarımızla ilgili her türlü desteği vermeye hazır olduğunu, bu kapsamda AB ve Dünya Bankası finansman kaynakları hakkında destek sağlanması için 

yardımcı olmaya hazır olduğunu ve ziyeretimizdenduyduğu memnuniyeti belirtti.

Biz de gösterdiği yakın ilgi ve alalarından dolayı tüm hemşerilerimiz adına sayın vekilimize çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51